Warsztaty z Belfedarem (zdjęcia)

Dodano: 28 marca 2014 15:04, Autor: ZS nr 1, red. Sylwia Ratyńska

Centrum Edukacji Obywatelskiej organizuje kolejną edycję bezpłatnych warsztatów szkoleniowych skierowanych do nauczycieli wszystkich typów szkół. Nauczyciele Rubinka wybrali szkolenie nt. kooperacyjnej gry edukacyjnej BELFEDAR.
Szkolenie dla 6 nauczycieli ZS Nr 1 na zaproszenie A. Zbień - Kiełbik przeprowadziła 25 marca Monika Wolińska - asystent ds. projektu Belfedar. Podczas szkolenia nauczyciele dowiedzieli się m.in.:

- jak grać w Belfedara
- jak w pełni wykorzystać cały potencjał w nim tkwi
- jak wykorzystać grę by urozmaicić lekcję i wspomóc proces wychowawczy
- jak wykorzystać niektóre z zadań do ciekawych dyskusji lub rozwiazywania problemów zespołu klasowego

REKLAMABelfedar jest grą kooperacyjną, wymagająca od wszystkich uczestników ścisłej współpracy opartej nie na rywalizacji, ale osiągnięciu wspólnego celu. Z tego powodu jest polecana, jako narzędzie dla nauczyciela, wychowawcy, nauczyciela świetlicy, a także pedagoga szkolnego do uczenia młodzieży współpracy, szacunku, kreatywności, otwartości. Dzięki zabawowej formie, opracowanej przez znakomitych trenerów i psychologów, stanowi nieocenioną pomoc w pokonywaniu wielu konfliktów, jakie pojawiają się w grupie młodzieży.


Bezpłatne warsztaty organizowane dla grup 6 (max. 8) osobowych można zamawiać na stronie internetowej CEO lub zgłaszać na adres belfedar@ceo.org.pl


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze szkolenia:Zobacz również

Spotkanie z podróżnikiem i fotografem w Rubinku

28 marca 2014, ZS nr 1

Gościem klas dziennikarskich we wtorek był Leszek Szczasny - raciborzanin, z wykształcenia politolog i filozof (UJ), a z zamiłowania społecznik, fotograf i przede wszystkim niezależny globtroter.

Już od września nowa szkoła w Ostrowi

28 marca 2014, Sylwia Ratyńska

Na wczorajszej Sesji Rady Powiaty zostały przyjęte nowe uchwały. Jedna z nich dotyczy powstania szkoły policealnej w Ostrowi Mazowieckiej.

IV Wiosenne Spotkanie z Wojskiem w Wyszkowie (zdjęcia)

26 marca 2014, ZS nr 1, red. Sylwia Ratyńska

Już po raz kolejny uczniowie klas mundurowych z Rubinka uczestniczyli w świetnie zorganizowanym spotkaniu przez WKU Wyszków i Urząd Miasta w Wyszkowie. Wiosenne Spotkanie z Wojskiem odbyło się w piątek.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Klinika Dentystyczna BODENT

ul. Sybiraków 5 lok. 6
18-400 Łomża

IMPLANTY ZĘBÓW !

TAXI OSOBOWE PAWEŁ LASOŃ

07-300 Ostrów Mazowiecka

Szeroki zakres usług przewozowych! Samochód 8+1 !

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]