Piękna wygrana Sokoła (zdjęcia, wideo)

Dodano: 22 września 2014 14:44, Autor: Anna Kornet

Koszykarze Sokoła zapewnili mieszkańcom Ostrowi pełen emocji wieczór.
19 września odbyło się drugie spotkanie sparingowe ostrowskiej drużyny. Tym razem naszym przeciwnikiem był PKK Żubry Białystok. Sokół okazał się lepszy od białostockiej drużyny i wygrał 91:60.

Początek meczu nie zapowiadał się dobrze dla Sokoła, który przez kilka pierwszych minut nie mógł zdobyć punktów i przegrywał. Jednak stopniowo koszykarze ostrowskiej drużyny nabierali pewności siebie i udało im się zakończyć pierwszą kwartę wynikiem 14 do 11.

W kolejnych minutach Sokół zaczął grać ładne akcje, dzięki którym uzyskiwali coraz większą przewagę nad Żubrami. Druga kwarta zakończyła się jeszcze większą przewagą dla naszych. Ostrowska drużyna zdobyła 26 punktów, podczas gdy Żubry zakończyły z 18 punktami na koncie.

Druga połowa meczu była dla fanów Sokoła pięknym pokazem możliwości drużyny. Widocznie lepsza współpraca między zawodnikami i skuteczność rzutów zaowocowały wynikiem 30 do 15 dla naszych w trzeciej kwarcie. Ostatnia kwarta meczu zakończyła się po raz kolejny przewagą naszych i wynikiem 21-16.

Naszej drużynie życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie!

Porażka Sokoła w pierwszym powakacyjnym meczu (zdjęcia, wideo)

18 września 2014, Anna Kornet

W środowy wieczór Sokół po raz pierwszy zagrał po wakacyjnej przerwie. Ostrowska drużyna zmierzyła się w sparingu z MKS Polonia Warszawa, przegrywając 50-76.

Sokół przygotowuje się do sezonu (zdjęcia)

8 września 2014, OKK Sokół

Od kilku dni - już na hali sportowej - zawodnicy Sokoła przygotowują się do nadchodzącego sezonu 2014/2015, który rusza już 4 października. Na pierwszym spotkaniu, trener Helcbergiel przekazał zawodnikom m.in. założenia i plany na najbliższy sezon.