Czwarta kolejka Ligi Siatkówki za nami

Dodano: 19 listopada 2014 13:53, Autor: MOSiR, red. Anna Kornet

W trakcie dwóch meczy tej kolejki blisko było do zaskakujących zwycięstw.
W pierwszym meczu czwartej kolejki zapachniało sensacją. Rubinek ogrywał obrońców tytułu i faworyta rozgrywek - Dream Team - 24:20 i wydawało się, że mistrzowie stracą pierwszego seta w tegorocznych rozgrywkach. Jednak trzy błędy w odbiorze i nerwowość w kolejnych akcjach ofensywnych sprawiła, że doogrania Dream Teamu nie doszło. Pierwszy set zakończył się wynikiem 26:28. W secie drugim młodzież z Rubinka nie powtórzyła już dobrej gry z początku meczu i uległa gładko do 15.

Kolejne dwa mecze LICEAL - QFLE oraz ZACISZNA - ORŁY-SCHNEIDER to dość łatwe zwycięstwa faworytów (Qfli i Orłów), chociaż w przypadku Orłów chyba nawet zbyt łatwe. Zaciszna raczej przespała ten mecz. W ogóle nie widać było dobrej gry obronnej, którą w ostatnich spotkaniach ta drużyna prezentowała.

Ostatnie spotkanie 4. kolejki przyniosło znowu trochę emocji. Zawodnicy The Blues wydawali się jednak zmęczeni tak jak Zaciszna w poprzednim meczu i Sadowne/Rafałki relatywnie łatwo pokonały ich do 17 i 22.

Wyniki 4. kolejki Ligi Siatkówki:
RUBINEK - DREAM TEAM 0:2
LICEAL - QFLE 0:2
ZACISZNA - ORŁY-SCHNEIDER 0:2
THE BLUES - SADOWNE/RAFAŁKI 0:2

Mecze 4. kolejki odbyły się w niedzielę, 16 listopada. Następne mecze odbędą się 30 listopada, tradycyjnie kolejka zacznie się o godz. 10:00 w hali MOSiR przy ulicy Trębickiego.

Tenis stołowy tradycją w Rubinku (zdjęcia)

19 listopada 2014, ZS nr 1

W dniach 4-5 listopada 2014r. odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. W mistrzostwach wzięło udział 31 dziewcząt i 63 chłopców z Zespołu Szkół nr 1.