Brąz dla OKKK

Dodano: 27 listopada 2014 09:13, Autor: OKKK, red. Agnieszka Pleńska

Maciek Laskowski zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców.

110 zawodników z 52 klubów PZK rywalizowało 15 listopada we Włocławku podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców (18-21 lat). Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentował nasz zawodnik Maciej Laskowski. Maciej startował w kategorii -75 kg . W eliminacjach wygrał z zawodnikiem z Sosnowca, a następnie w półfinale starł się z reprezentantem Suwałk. Niestety ta walka okazała się dla niego niepomyślna. Po walce z dogrywką ostatecznie zajął 3 miejsce. Mimo trzeciego miejsca uważamy że osiągnięty wynik jest sukcesem zważywszy na bardzo wysoki poziom sportowy zawodów. Organizatorem zawodów był Włocławski Klub Karate Kyokushinkai.

źródło zdj. OKKK

Grad medali dla OKKK! (zdjęcia)

15 listopada 2014, OKKK, red. Agnieszka Pleńska

11 medali zdobyli ostrowscy karatecy na prestiżowym 15.Turnieju w Józefowie.

9 medali dla zawodników OKKK (zdjęcia)

4 listopada 2014, OKKK, red. Agnieszka Pleńska

Ostrowscy karatecy wywalczyli 4 złote oraz 5 brązowych medali podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Ciechanowa, który odbył się w Ciechanowie.