Sokół przegrał z wiceliderem grupy

Dodano: 26 stycznia 2015 14:40, Autor: Anna Augustyniak

Tym razem zawodnicy Sokoła przegrali w meczu z drużyną z Przemyśla.
Mecz na wyjeździe z MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl zakończył się zwycięstwem rywali Sokoła 100:89. Przegrana Sokoła nie zmieniła jego pozycji w tabeli i nadal pozostaje on na miejscu 7. Gimbaskets bez zmian pozostaje wiceliderem grupy. Jest to druga przegrana Sokoła z Gimbasketsem w tym sezonie, tym razem jednak na parkiecie w Przemyślu.

Pierwsza połowa mecza pokazała, że obie drużyny mogą grać na równym poziomie. Pierwszą kwartę wygrali gospodarze spotkania 27:22, jednak w drugiej kwarcie zawodnicy z Ostrowi nadrobili stratę punktów i przejęli prowadzenie. Tym samym przed przerwą wynik wynosił 44:46.

Niestety, w trzeciej kwarcie zawodnicy Sokoła zagrali fatalnie, podczas gdy drużyna z Przemyśla oddawała celne rzuty i grała bardzo skutecznie. W ten sposób Gimbaskets ponownie przejął prowadzenie i kwarta zakończyła się wynikiem 82:62. 20-punktową przewagę Sokół próbował nadrobić w ostatniej kwarcie, jednak było to trudne. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy spotkania 100:89.

MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 100:89
(27:22) (17:24) (38:16) (18:27)
Sokół: Barszcz 23 pkt., Wojtyński 15 pkt., Grudziński 14 pkt., Niedbalski 14 pkt., Gałan 11 pkt., Jaworski 6 pkt., Ryfa 6 pkt.

Już w niedzielę turniej w koszykówce 3x3!

26 stycznia 2015, Anna Augustyniak

W najbliższą niedzielę odbędzie się III Turniej o Puchar Starosty w koszykówce 3x3.

Sokół przegrał z drużyną z Lublina (zdjęcia, wideo)