Kacper znów na podium! (zdjęcia)

Dodano: 27 sierpnia 2015 09:01, Autor: Eliza Szabłowska, red. Agnieszka Pleńska

W minioną niedzielę Kacper Rzuczkowski wystartował w finale cyklu Elemental Tri Series.
W niedzielę 23 sierpnia 2015 roku w Białymstoku odbył się finał cyklu Elemental Tri Series, w którym zawodnicy rywalizowali na dystansie sprinterskim z draftingiem oraz olimpijskim w formule non-drafting. Mimo końcówki sezonu, po ponad trzech miesiącach wyczerpujących startów, w zawodach brało udział około 400 zawodników i zawodniczek.

Jako pierwsi na trasę wyruszyli zawodnicy i zawodniczki z dystansu sprinterskiego. Rywalizację wygrał Tomasz Brembor. Reprezentant Ostrowi Mazowieckiej trenujący w UKS G-8 Bielany Kacper Rzuczkowski ukończył wyścig na bardzo wysokiej 9 pozycji, a w swojej juniorskiej kategorii zdobył drugie miejsce.

W klasyfikacji generalnej cyklu Elemental Tri Series (Olsztyn, Strawczyn, Białystok) zajął wśród juniorów bardzo wysoką drugą pozycję.

Kacper Rzuczkowski pierwszy z wody na Volvo Triathlon Series (zdjęcia)

17 lipca 2015, Eliza Szabłowska, red. Agnieszka Pleńska

Podczas rywalizacji w wodzie Kacper okazał się najlepszym zawodnikiem i jako pierwszy wyszedł na brzeg, dystansując przeciwników.

Kacper kolejny raz na podium (zdjęcia)

7 lipca 2015, Eliza Szabłowska, red. Agnieszka Pleńska

Kacper Rzuczkowski, zawodnik UKS G-8 Bielany kolejny raz pokazał, że możemy być z niego dumni, zdobywając brąz podczas EuCO Susz Triathlon 2015.

Kacper Rzuczkowski piąty na Mistrzostwach Polski Juniorów! (zdjęcia)

17 czerwca 2015, Eliza Szabłowska, red. Agnieszka Pleńska

W Charzykowach na Kaszubach ponad 450 zawodników wzięło udział w zawodach Marbruk Triathlon Charzykowy.