Sensacja w Łomiankach

Dodano: 12 września 2015 14:52, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni wygrali na trudnym terenie w Łomiankach.
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozgrywali dzisiaj kolejną kolejkę IV ligi mazowieckiej (grupa północ). Tym razem nasi piłkarze rywalizowali na wyjeździe z drużyną KS-u Łomianki.

Sobotnie spotkanie od pierwszych minut dobrze ułożyło się dla graczy z Ostrowi Mazowieckiej. W naszej grze było widać więcej kreatywności, pomysłów na grę niż u graczy z Łomianek. Jednak pomimo kilku sytuacji bramkowych nie udało się "Kaesiakom" strzelić w pierwszych 45 minutach żadnej bramki.

Dopiero druga odsłona spotkania przyniosła żółto-zielonym upragnionego gola. Na 17 minut przed końcem spotkania po bardzo dobrym podaniu Krzysztofa Wątróbskiego do Dominika Dzwonkowskiego, popularny "Dzwonek" umieszcza piłkę w siatce. Od tego momentu drużyna gospodarzy rzuciła się do intensywnych ataków bramki strzeżonej przez Andrzeja Łyzińskiego. Jednak dobrze grająca w tym dniu defensywa Ostrovi nie pozwoliła na zbyt wiele graczom z podwarszawskiej miejscowości.

Ostatecznie po 90 minutach gry żółto-zieloni wywieźli bardzo cenne punkty z trudnego terenu. Dzięki tej wygranej nasza drużyna awansowała w ligowej tabeli.

KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 (0-0)
Bramka:
D. Dzwonkowski 73'
Ostrovia: Łyziński - Sz. Wątróbski, Korzeb, Małkiński, Skorupka, Lipski (62' K. Wątróbski), Zacheja (90' Zapatka), Strzeżysz, D. Wilczewski, Gromek (85' Śledziński), Komosa (65' Dzwonkowski)

Trzy punkty zostają w Ostrowi (zdjęcia, wideo)

6 września 2015, Tomasz Krupa

Żółto-zieloni we wczorajszym spotkaniu pewnie pokonali 3-1 drużynę Czarnych Węgrów.