Ciach powiększa swój dorobek

Dodano: 11 listopada 2015 16:03, Autor: Tomasz Krupa

"Ciacho" znowu strzela
Eks-kaesiak Arkadiusz Ciach w dzisiejszym spotkaniu III ligi łódzko-mazowieckiej przeciwko rezerwom Legii Warszawa zdobył kolejne dwie bramki.

Na pierwszego gola kibice zgromadzeni na stadionie warszawskiego Ursusa musieli czekać do 15 minuty. Wtedy to popularny "Ciacho" strzałem z 11 metrów nie dał szans na skuteczną obronę Jakubowi Szumskiemu. Tuż przed przerwą były "Kaesiak" podwyższył wynik spotkania na 2-0.

Po 90 minutach gry górą byli piłkarze Ursusa, pokonując rezerwy Legii Warszawa 3-0. Warto zaznaczyć, że w zespole gości wystąpili zawodnicy, którzy mają za sobą występy w Ekstraklasie i Lidze Europy (przyp. red. Michał Żyro, Arkadiusz Piech).

Żółto-zieloni z kompletem punktów (wideo, filmy)