Końcówka rundy na plus (zdjęcia, wideo)

Dodano: 15 listopada 2015 16:41, Autor: Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu IV ligi Ostrovia wysoko wygrała z Koroną Szydłowo.
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w kończącym rundę jesienną spotkaniu przeciwko Koronie Szydłowo pokazali, że wiosną będą walczyć o każdy punkt. Sobotnie spotkanie zaczęło się idealnie dla żółto-zielonych, którzy już w 10 minucie spotkania objęli prowadzenie za sprawą Rafała Komosy.

Nie minął kwadrans od bramki Komosy, a po raz drugi ostrowscy kibice mogli cieszyć się z kolejnej bramki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Piotr Strzeżysz. Do przerwy już żadnej z drużyn nie udało się zdobyć goli. Goście z Szydłowa mieli swoje okazję, ale dobrze spisująca się defensywa Ostrowian nie pozwalała im na zbyt wiele.

Po zmianie stron, znowu lepiej rozpoczęli "Kaesiacy", którzy już w 55 minucie podwyższyli wynik spotkania na 3-0. Autorem trzeciej bramki był Dominik Dzwonkowski. Dziesięć minut później po raz drugi w tym spotkaniu na listę strzelców trafia Komosa. Jak się później okazało była to ostatnia bramka w tym spotkaniu.

Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka przerwę zimową spędzą na siódmym miejscu w tabeli. Warto zaznaczyć, że w/w spotkaniu nie wystąpił nasz kapitan Dawid Wilczewski.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Szydłowo 4-0 (2-0)
Bramki:
R. Komosa 10', 65', P. Strzeżysz 25', D. Dzwonkowski 55'
Ostrovia:Łyziński - Sz. Wątróbski, Małkiński, Korzeb (57' Zapatka), Skorupka (72' Śledziński), K. Wątróbski (75' Kołakowski), Strzeżysz, Zaremba, Dzwonkowski, Komosa, Zacheja (63' Nidecki)

Już dziś żółto-zieloni zagrają ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej.

Ostrovia wygrała z DAF Płońsk (zdjęcia, wideo, tabela)

14 listopada 2015, Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

W przedostatnim meczu rundy jesiennej III mazowieckiej ligi kobiet ostrowska drużyna zwyciężyła 2:1.