Sokół wygrał z wiceliderem (zdjęcia, wideo)

Dodano: 29 listopada 2015 11:05, Autor: Anna Augustyniak

W sobotni wieczór Sokół pozytywnie zaskoczył swoich fanów - wygrał z wiceliderem grupy, drużyną MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl.
Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela od początku walczyli z rywalem bardzo zacięcie. Jednak podczas pierwszej połowy spotkania to goście z Przemyśla prowadzili. Do przerwy Sokół przegrywał 26:35.

W czasie drugiej połowy meczu zawodnicy z Ostrowi pokazali jednak o wiele bardziej skuteczną grę i lepszą obronę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 80:75 dla Sokoła.

Mecz z MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl odbył się 28 listopada na sali MOSiR przy ulicy Trębickiego w Ostrowi. Kolejny mecz Sokół rozegra 5 grudnia na wyjeździe. Tym razem zmierzy się z drużyną KS Rosa Sport Radom.

Podczas przerwy w meczu odbył się konkurs rzutów do kosza, w którym wzięli udział wylosowani spośród publiczności chętni. Nagrodą była kolacja w restauracji Tandem. Zwycięzcą konkursu okazał się Robert Laskowski.

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 80:75
(13:18) (13:17) (22:14) (32:26)

Sokół: Wojtyńska 25 pkt., Barszcz 15 pkt., Jaworski 11 pkt., Grudziński 9 pkt., Koźluk 8 pkt., Skarpetowski 7 pkt., Niedbalski 3 pkt., Zadroga 2 pkt., Siwek, Wilczyński, Grabowski, Krawczyk.

Źródło tabeli: live.fibaeurope.com

Zaledwie sześcioma punktami przegrali w Warszawie podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela.