Kacper znów na podium! (zdjęcia)

Dodano: 25 czerwca 2016 09:18, Autor: Eliza Szabłowska, red. MK

Trasę 750m pływania, 20 km na rowerze i 5 km biegu jako trzeci pokonał Ostrowiak Kacper Rzuczkowski.
19 czerwca 2016 roku w Dąbrowie Górniczej odbyły się zawody triathlonowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni, oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Nad zawodami honorowy patronat objął między innymi poseł do Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. Brało w nich udział 250 zawodników z całej Polski. Trasę 750m pływania, 20 km na rowerze i 5 km biegu jako trzeci pokonał Ostrowiak Kacper Rzuczkowski. Na podium stanął obok swojego nowego trenera Sylwestra Kustera, wielokrotnego triathlonowego Mistrza Polski.

Zakończenia roku szkolnego 2015/2016 w ostrowskich szkołach (zdjęcia)

24 czerwca 2016, Anna Augustyniak

Zobacz, jak wyglądały zakończenia roku szkolnego w szkołach w Ostrowi Mazowieckiej.

Sukces PUKS Orka w Mińsku Mazowieckim (zdjęcia)

24 czerwca 2016, PUKS Orka, red. MK

W rankingu medalowym PUKS Orka Ostrów Mazowiecka uplasował się na drugim miejscu zdobywając 17 medali.

W Ostrowi powstały dwie siłownie pod chmurką (zdjęcia)