Warszawski kubeł zimnej wody

Dodano: 2 września 2016 23:19, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni przegrali w Warszawie z miejscową Unią.
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka na pewno dobrze nie będą wspominać środowego meczu. Nasi piłkarze ulegli w Warszawie miejscowej Unii 3-0 (2-0).

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla Ostrowian, którzy już w 3 minucie meczu stracili pierwszą bramkę. Gola dla gospodarzy zdobył Przemek Bosak. Ostrovia po utracie bramki próbowała doprowadzić do remisu, ale dobrze spisująca się w tym dniu defensywa Unii nie pozwoliła na zbyt wiele naszym graczom ofensywnym.

Pięć minut przed końcem pierwszej połowy Warszawiacy po raz drugi znajdują drogę do naszej bramki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Daniel Rosiński.

Po zmianie stron gra bardziej się wyrównała, jednak nadal nasi piłkarze nie potrafili znaleźć recepty na dobrą grę gospodarzy. W 74 minucie dzieło zniszczenia dokończył po raz drugi w tym meczu Przemek Bosak. I tym samym Unia wygrała 3-0 w całym spotkaniu.

Po tej porażce nasz zespół spadł na 19 miejsce w tabeli (przyp. red. strefa spadkowa). Miejmy nadzieje, że żółto-zieloni szybko otrząsną się po tej porażce i w meczu przeciwko MKS-owi Przasnysz zainkasują jakiekolwiek punkty.

Unia Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 (2-0)