Sokół rozpoczął nowy sezon od wygranej (zdjęcia, wideo)

Dodano: 24 września 2016 19:39, Autor: Anna Augustyniak

Ostrowska drużyna koszykówki ma za sobą pierwszy mecz w sezonie 2016/2017.
Sokół Ostrów Mazowiecka ponownie gra w grupie B II ligi koszykówki mężczyzn. Podczas pierwszego meczu po wakacyjnej przerwie Sokół zmierzył się z KKS Pro-Basket Kutno. Podopieczni trenera Helcbergiela wygrali z drużyną z Kutna 88:39.

Przewaga ostrowskich koszykarzy była wyraźna już od pierwszych minut meczu. Po pierwszej kwarcie Sokół prowadził 27:6. W dalszej części spotkania KKS Pro-Basket próbował odrobić straty, jednak zawodnicy Sokoła nie dawali mu na to szansy. Mecz zakończył się wygraną Sokoła.

Mecz Sokoła z KKS Pro-Basket Kutno odbył się 24 września w hali MOSiR przy ulicy Trębickiego w Ostrowi. Kolejny mecz Sokół rozegra również w Ostrowi już 2 października. Tym razem zmierzy się z drużyną KS Rosa Sport Radom. Początek spotkania o godz. 18:00.

Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS Pro-Basket Kutno 88:39
(27:6) (15:16) (22:7) (24:10)

Sokół: Grudziński 18 pkt, Barszcz 15 pkt, Szczerbatiuk 14 pkt, Koźluk 12 pkt, Słoniewski 12 pkt, Siwek 8 pkt, Niedbalski 5 pkt, Skarpetowski 2 pkt, Krawczyk 1 pkt, Zadroga 1 pkt, Grudzień, Wilczyński.

Źródło: live.fibaeurope.com

Czarna seria Ostrovi nadal trwa.

Przed Sokołem początek nowego sezonu

8 sierpnia 2016, OKK Sokół, red. Anna Augustyniak

Dla Sokoła będzie to już czwarty sezon w II lidze mężczyzn.

Sokoły na piątym miejscu w Polsce w koszykówce 3x3 (zdjęcie)

Z świetnym wynikiem ostrowska drużyna zakończyła rywalizację w turnieju ZELMER 3x3 QUEST.