Kolejne zwycięstwo Sokoła w tym sezonie (zdjęcia, wideo)

Dodano: 3 października 2016 14:38, Autor: Anna Augustyniak

Tym razem Sokół wygrał z Rosą Sport Radom.
W niedzielny wieczór na hali MOSiR przy ulicy Trębickiego podopieczni trenera Helcbergiela podjęli Rosę Sport Radom. Po trudnej walce spotkanie zakończyło się zwycięstwem ostrowskiej drużyny.

Pierwsza kwarta meczu była bardzo słaba. Po siedmiu minutach spotkania obie drużyny zdobyły dopiero po 4 punkty. Ostatecznie kwarta zakończyła się prowadzeniem gości i wynikiem 13:14. W dalszej części meczu gra zrobiła się o wiele ciekawsza. Trudno było jednak przewidzieć, kto wygra, ponieważ prowadzenie zmieniało się 11 razy, a przewaga punktowa nigdy nie była większa niż 6 punktów. Ostatecznie spotkanie wynikiem 65:62 wygrał Sokół.

Mecz Sokoła z Rosą Sport Radom odbył się 2 października. Kolejny mecz Sokół rozegra na wyjeździe z drużyną ZKS Stal Stalowa Wola już 9 października.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Rosa Sport Radom 65:62
(13:14) (17:16) (13:16) (22:16)

Sokół: Szczerbatiuk 21 pkt, Barszcz 13 pkt, Grudziński 9 pkt, Koźluk 7 pkt, Słoniewski 6 pkt, Skarpetowski 4 pkt, Grabowski 3 pkt, Zadroga 2 pkt, Niedbalski, Siwek, Grudzień, Witosławski.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

Sokół rozpoczął nowy sezon od wygranej (zdjęcia, wideo)

24 września 2016, Anna Augustyniak

Ostrowska drużyna koszykówki ma za sobą pierwszy mecz w sezonie 2016/2017.

Przed Sokołem początek nowego sezonu

8 sierpnia 2016, OKK Sokół, red. Anna Augustyniak

Dla Sokoła będzie to już czwarty sezon w II lidze mężczyzn.

Sokoły na piątym miejscu w Polsce w koszykówce 3x3 (zdjęcie)

Z świetnym wynikiem ostrowska drużyna zakończyła rywalizację w turnieju ZELMER 3x3 QUEST.