Piłkarki Ostrovii zmierzyły się z Mazovią (tabela)

Dodano: 11 października 2016 15:25, Autor: Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

W miniony weekend piłkarki Ostrovii rozegrały wyjazdowy mecz w ramach 6. kolejki mazowieckiej III ligi kobiet. Przeciwnikiem była drużyna Mazovia Grodzisk Mazowiecki.
Początek meczu to wyrównana gra obu zespołów, ale z każda minutą meczu ostrowska drużyna zaczęła przejmować inicjatywę i stwarzać dogodne sytuacje do zdobycia gola. Już po upływie kilkunastu minut niewiele zabrakło do zdobycia upragnionej bramki. Po strzale z rzutu wolnego Katarzyny Świercz piłka odbiła się od słupka. Kilka minut później Ola Wilk otrzymała dokładne podanie od Katarzyny Świercz i stanęła w sytuacji sam na sam z bramkarką Mazovii. Niestety, strzał naszej piłkarki okazał się minimalnie niecelny.

Po przerwie nasz zespół przyśpieszył grę, a wprowadzona na boisko Izabela Lenarczyk dokładnymi podaniami stwarzała dogodne sytuacje do zdobycia bramki przez Izabelę Tyszkę i dwukrotnie Patrycję Cichowską. Niestety, również w tych sytuacjach zabrakło precyzyjnego wykończenia. W dogodnych sytuacjach do zdobycia bramki znalazła się również Justyna kazanowska, której niewiele zabrakło do wykończenia akcji Oleksandry Wilk. Po jednym ze stałych fragmentów gry wykonywanych przez Katarzynę Świercz i jej dokładnym dośrodkowaniu Klaudia Zaręba wyskoczyła najwyżej i po jej strzale głową piłka odbiła się od poprzeczki, a dobitka Izabeli Tyszki okazała się zbyt słaba. Mimo wielu bardzo dogodnych sytuacji drużyna Ostrovii nie zdołała wygrać w Grodzisku. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Spotkanie odbyło się 8 października. Kolejny mecz piłkarki Ostrovii rozegrają ze Startem Otwock już 16 października na ostrowskim stadionie. Początek spotkania o godz. 12:00.

Mazovia Grodzisk Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:0

Ostrovia: Żak Joanna, Śladewska Sylwia, Grabowska Ada, Kempisty Ilona, Kordyszewska Alicja, Wilk Aleksandra (75' Galanty Monika), Bączyk Kinga (70' Lewandowska Dagmara), Kazanowska Justyna (50' Lenarczyk Izabela), Świercz Katarzyna, Zaręba Klaudia, Tyszka Izabela (60' Cichowska Patrycja).

Tabela: 90minut.pl

Ostrowskie piłkarki z kolejną wygraną na koncie (zdjęcia, wideo)

4 października 2016, Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

W niedzielne południe piłkarki KS Ostrovii rozegrały kolejny mecz na ostrowskim stadionie.

Kolejny bezbramkowy remis ostrowskich piłkarek (zdjęcie)