Sokół ponownie na pozycji wicelidera tabeli (tabela)

Dodano: 24 października 2016 14:39, Autor: Anna Augustyniak

Po niedzielnym meczu na wyjeździe Sokół ponownie znalazł się na 2. miejscu w tabeli grupy B II ligi koszykówki.
23 października podpieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zmierzyli się na wyjeździe z drużyną AZS PŚk Galeria Echo Kielce. Ponownie Sokół pokazał dobrą formę.

Pierwsza połowa meczu upłynęła nie była łatwa dla żadnej z drużyn. Pierwsza kwarta zakończyła się zaledwie 4-punktowym prowadzeniem ostrowskiego zespołu. W drugiej odsłonie spotkania obie drużyny zdobyły po 14 punktów. Jednak w drugiej połowie meczu, szczególnie w jego ostatniej kwarcie, Sokół zaprezentował świetną formę i skutecznie powiększył swoją przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Sokoła 72:55.

Dzięki własnemu zwycięstwu w tej kolejce oraz przegranej lidera tabeli, drużyny Syntex Księżak Łowicz, Sokół powrócił na drugie miejsce w tabeli grupy B II ligi koszykówki.

Kolejny mecz Sokół rozegra już w tę środę, 26 października, w Ostrowi na hali sportowej MOSiR przy ulicy Trębickiego. Tym razem Sokół zmierzy się z zespołem KK Warszawa. Początek spotkania o godz. 18:00.

AZS PŚk Galeria Echo Kielce - Sokół Ostrów Mazowiecka 55:72
(13:17) (14:14) (22:26) (6:15)

Sokół: Koźluk 21 pkt, Barszcz 13 pkt, Grudziński 11 pkt, Szczerbatiuk 10 pkt, Grudzień 10 pkt, Niedbalski 4 pkt, Skarpetowski 3 pkt oraz Grabowski, Wilczyński, Siwek, Witosławski.

Tabela: PZKosz

Sokół o włos od wygranej (zdjęcia, wideo)