Ostrowianki zakończyły rundę jesienną zwycięstwem (zdjęcia, wideo)

Dodano: 31 października 2016 16:13, Autor: Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

Rundę jesienną kobieca drużyna piłki nożnej KS Ostrovii zakończyła na trzecim miejscu w tabeli ligi.
W dziewiątej kolejce mazowieckiej III ligi kobiet w piłce nożnej ostrowska drużyna podejmowała na własnym stadionie Pogoń Siedlce. Mecz odbył się 29 października i był ostatnim meczem, rozegranym przez ostrowianki w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017. Ostatnie spotkanie piłkarki KS Ostrovii zakończyły okazałym zwycięstwem.

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała takiego zwycięstwa, ponieważ nasz zespół grał bardzo nieskutecznie i nerwowo. Mimo wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki Ostrovia nie potrafiła zdobyć nawet jednego gola.

Dopiero po przerwie w 42. minucie Izabela Tyszka rozpoczęła festiwal strzelecki. Od tego momentu ostrowskie piłkarki uzyskały pełną kontrolę nad meczem i nasze rozgrywające Ewa Stempczyńska i Katarzyna Świercz dokładnymi podaniami otwierały drogę do bramki Izabeli Lenarczyk, Patrycji Cichowskiej, Klaudii Zarębie, Kindze Bączyk oraz podwójnie Justynie Kazanowskiej.

Zespół Ostrovii zakończył rundę jesienną na trzecim miejscu w tabeli ligi. Ostrowianki nie przegrały żadnego meczu i straciły tylko dwie bramki, dzięki czemu od lidera tabeli, Wilgi Garwolin, dzielą je tylko 2 punkty.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń Siedlce 7:0 (0:0)
Bramki: Tyszka (42'), Lenarczyk (55'), Kazanowska (67', 80'), Cichowska (75'), Zaręba (76'), Bączyk (79').

Ostrovia: Żak Joanna, Śladewska Sylwia, Grabowska Ada (60' Galanty Monika), Kazanowska Justyna, Kordyszewska Alicja(45'Kempisty Ilona), Wilk Aleksandra, Ewa Stempczyńska, Świercz Katarzyna, Zaręba Klaudia, Tyszka Izabela (55' Bączyk Kinga), Lenarczyk Izabela (55' Cichowska Patrycja).

Źródło: 90minut.pl

Ostrowianki pokonały Żbik Nasielsk (zdjęcia)

24 października 2016, Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

W sobotę ostrowskie piłkarki rozegrały na wyjeździe kolejny mecz.

Ostrowianki wywalczyły 3 punkty (zdjęcia, wideo)

18 października 2016, Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

W VII kolejce mazowieckiej III ligi kobiet w piłce nożnej ostrowskie piłkarki zmierzyły się z drużyną Start Otwock.

Ostrowskie piłkarki z kolejną wygraną na koncie (zdjęcia, wideo)

4 października 2016, Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

W niedzielne południe piłkarki KS Ostrovii rozegrały kolejny mecz na ostrowskim stadionie.