Żółto-zieloni znowu bez punktów

Dodano: 6 listopada 2016 11:35, Autor: Tomasz Krupa

KS Ostrovia nie sprostała rezerwom Pogoni Siedlce.
We wczorajszym spotkaniu IV ligi mazowieckiej (grupa północ) piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka podejmowali na własnym boisku drużynę rezerw I-ligowej Pogoni Siedlce.

Na pierwszą bramkę zgromadzeni kibice na stadionie przy ulicy Warchalskiego 3 w Ostrowi Mazowieckiej musieli czekać zaledwie 11 minut. Bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył Dmytro Kholorskiy, który umiejętnie wykorzystał błąd w szykach Siedlczan. Od straty bramki goście próbowali doprowadzić do wyrównania, ale dobrze spisująca się defensywa Ostrowian nie pozwoliła im na zbyt wiele.

Piłkarzom z Ostrowi Mazowieckiej po raz kolejny nie dopisywało szczęście i brakowało skuteczności pod bramką rywali (przyp. red. kilka sytuacji bramkowych w pierwszych 45 minutach).

Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie gospodarzy.

Po zmianie stron sytuacja na boisku nie wiele się zmieniła, Pogoń atakowała, a Ostrovia czekała na swoje szanse z kontrataków. Ten stan rzeczy utrzymał się do 76 minuty. Wtedy to, po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska piłkę głową do siatki Ostrovi skierował Paweł Łydkowski i było już 1-1.

Nie minęło kilka minut, a goście wyszli na prowadzenie. Tym razem na centro strzał zdecydował się Maciej Wojczuk, a piłka wtoczyła się do siatki. Żółto-zieloni starali się doprowadzić do remisu jednak ta sztuka im się nie udała.
Ostatecznie po 90 minutach gry Ostrovia musiała uznać wyższość rywali. Szkoda straconych punktów, bo nasi piłkarze naprawdę rozegrali dobre spotkanie.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń II Siedlce 1-2 (1-0)