Kolejna porażka Sokoła (zdjęcia, wideo)

Dodano: 7 listopada 2016 10:42, Autor: Anna Augustyniak

Sobotnie spotkanie było najgorszym meczem Sokoła w tym sezonie.
W sobotni wieczór Sokół rozegrał mecz przed własną publicznością z KKS Tur Basket Bielsk Podlaski. Niestety, ostrowska drużyna przegrała dużą różnicą punktów - 45:89. Główną przyczyną porażki był brak skuteczności przy oddawaniu rzutów. Sokół podczas całego spotkania oddał 74 rzuty, z których tylko 19 trafiło do kosza. Dla porównania - Tur Basket na 68 oddanych rzutów trafił 33 razy.

Tur Basket na prowadzenie wyszedł już w pierwszych minutach spotkania, jednak nic nie zapowiadało tego, co stało się w fatalnej drugiej kwarcie. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 11:17 dla drużyny gości. W pierwszej minucie drugiej odsłony spotkania Sokół nadrobił 4 punkty i Tur Basket prowadził już tylko 2 punktami. W tym momencie jednak całkowicie zawiodła skuteczność rzutów ostrowskich koszykarzy, którzy w ciągu kolejnych 10 minut nie zdobyli żadnego punktu. W tym czasie drużyna z Bielska zdobyła 34 punkty i po 21 minutach meczu prowadziła 51:15. W kolejnych kwartach gra Sokoła poprawiła się, jednak drużyna nie była już w stanie nadrobić straconych punktów. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Sokoła 45:89.

Mecz odbył się 5 listopada w hali MOSiR przy ulicy Trębickiego. Kolejne spotkanie Sokół rozegra 11 listopada z TBV Start Lublin na wyjeździe. Z kolei w Ostrowi kibice koszykówki będą mieli szansę obejrzeć Sokoła w akcji już 13 listopada. Przeciwnikiem Sokoła będzie drużyna Żubry Leo-Sped Białystok. Mecz rozpocznie się o godz. 20:00 w hali MOSiR przy ulicy Trębickiego.

Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 45:89
(11:17) (4:32) (15:18) (15:22)

Sokół: Szczerbatiuk 12 pkt, Barszcz 8 pkt, Grudziński 8 pkt, Słoniewski 6 pkt, Niedbalski 4 pkt, Skarpetowski 3 pkt, Grabowski 2 pkt, Koźluk 2 pkt, Zadroga, Siwek, Witosławski, Wilczyński.

Tur Basket: Milewski 18 pkt, Kuczyński 15 pkt, Pisarczyk 13 pkt, Zielinko 9 pkt, Bajtus 9 pkt, Kus 8 pkt, Bal 7 pkt, Bębeniec 6 pkt, Bębeniec 2 pkt, Kiluk 2 pkt, Tomczuk 0 pkt, Półtorak 0 pkt.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

Sokół przegrał mecz w Łodzi (tabela)

31 października 2016, Anna Augustyniak

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała tak dużej przegranej ostrowskiej drużyny.

Sokół nie dał rady zawodnikom KK Warszawa (zdjęcia, wideo)

27 października 2016, Anna Augustyniak

Wczoraj Sokół rozegrał kolejny mecz w ramach grupy B II ligi koszykówki.

Sokół ponownie na pozycji wicelidera tabeli (tabela)

24 października 2016, Anna Augustyniak

Po niedzielnym meczu na wyjeździe Sokół ponownie znalazł się na 2. miejscu w tabeli grupy B II ligi koszykówki.