Sokół przegrał w Warszawie (tabela)

Dodano: 22 listopada 2016 15:53, Autor: Anna Augustyniak

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zmierzyli się z drużyną KS Shmoolky Warszawa.
W sobotnie popołudnie w stolicy koszykarze Sokoła rozegrali kolejny mecz w ramach rozgrywek grupy B II ligi koszykówki. W starciu z KS Shmoolky ostrowski Sokół był słabszy. Drużyna z Warszawy wygrała 86:73.

Podczas pierwszej połowy meczu zawodnicy Sokoła grali dobrze. Pierwsza kwarta zakończyła się zaledwie 2-punktową przewagę zespołu z Warszawy - 24:22. W drugiej odsłonie spotkania ostrowska drużyna pokazała swoje umiejętności i wygrała kwartę 27:14. Niestety, po przerwie Shmoolky był zdecydowanie skuteczniejszy i ostatecznie to on zakończył mecz jako zwycięzca.

Mecz odbył się 19 listopada. Kolejne spotkanie Sokół rozegra na wyjeździe w sobotę 26 listopada z AZS UMCS Lublin. W Ostrowi koszykarze Sokoła zagrają dopiero 3 grudnia. Wówczas Sokół zmierzy się z KU AZS UJK Kielce.

KS Shmoolky Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 86:73
(24:22, 14:27, 21:15, 27:9)

Sokół: Barszcz 28 pkt, Słoniewski 12 pkt, Szczerbatiuk 8 pkt, Koźluk 8 pkt, Grabowski 7 pkt, Grudziński 6 pkt, Niedbalski 2 pkt, Siwek 2 pkt, Skarpetowski, Wilczyński, Zadroga, Wasil.

Źródło: PZKosz

Sokół pokonał białostockie Żubry (zdjęcia, wideo)

14 listopada 2016, Anna Augustyniak

Niedzielny mecz podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela mogą zaliczyć do udanych.