7. kolejka BSLSA bez sensacji (zdjęcia)

Dodano: 7 grudnia 2016 18:56, Autor: MOSiR, red. Anna Augustyniak

W niedzielę rozegrano mecze z 7. kolejki Bank Spółdzielczy Ligi Siatkówki Amatorów.
w niedzielnej rundzie obyło się bez sensacji. Co prawda Fuzja urwała pierwszego seta DT Wąsewo, ale mobilizacja liderów już w drugim secie przywróciła przewidywaną kolejność zdarzeń. W efekcie Fuzja dość gładko przegrała następne sety do 13 i 16.

W pierwszym meczu dnia Qfle pokonały Rubinek, który ponownie zagrał całkiem niezłe spotkanie. Wydaje się, że w tej ekipie ciągle szwankuje rozegranie i błędy własne. Jest nad czym popracować, bo drużyna ma potencjał.

W trzecim meczu Andrzejewo powalczyło z Zaciszną, niestety z rezultatem takim jak w poprzednich spotkaniach. Wynik w małych punktach był już jednak jakby mniej bolesny.

Alco Team mimo prowadzenia w pierwszym secie 19:17 uległ drużynie Forte do 23. W drugim secie już bardzo wyraźnie do 13. W ten sposób mamy wyłonioną ścisłą czołówkę złożoną z czterech drużyn, które w rundzie rewanżowej powalczą o miejsca na podium. Najlepiej w tym zestawieniu wyglądają DT Wąsewo i Forte, ale do końca jeszcze 11 kolejek, a kolejne mecze na zasadzie mobilizacji "bić mistrza" mogą być dla obu ekip bardzo nieprzyjemne.

Wyniki 7. kolejki:
RUBINEK - QFLE - 0:2 (-23, -19)
DT WĄSEWO - FUZJA - 2:1 (-19, 13, 16)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA - 0:2 (-16, -21)
ALCO TEAM - FORTE - 0:2 (-23, -13)

Tabela: MOSiR

Turniej tenisa stołowego za nami (zdjęcia)

6 grudnia 2016, GP Nagoszewo, red. MK

W miniona sobotę 107 zawodników i zawodniczek rywalizowało o puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka.

Podwójne złoto oraz srebro dla Academii Gorila (zdjęcia)

6 grudnia 2016, UKS Academia Gorila Ostrów Maz., red. MK

Podczas 10 Mazovia Cup International podwójne złoto dla UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka wywalczył Tomasz Niemira. Srebrny medal zdobył Marcin Majewski.

Srebro dla zawodnika BKKK (zdjęcia)

5 grudnia 2016, BKKK, red. MK

Rafał Szulęcki z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai zajął drugie miejsce podczas Pucharu Europy Juniorów.