Sokół przegrał w Kutnie

Dodano: 13 grudnia 2016 09:47, Autor: Anna Augustyniak

Po dwutygodniowej przerwie Sokół rozegrał kolejny mecz w ramach rozgrywek grupy B II ligi koszykówki.
11 grudnia Sokół rozegrał mecz na wyjeździe. Przeciwnikiem drużyny z Ostrowi był KKS Pro-Basket Kutno. Z zespołem z Kutna Sokół zmierzył się już na początku tego sezonu. Wówczas ostrowska drużyna wygrała 88:39. Podczas niedzielnego meczu Sokołowi nie udało się jednak powtórzyć tej wygranej i przegrał 51:62.

Pierwsze 5 minut spotkania upłynęło na zaciętej walce o prowadzenie. Pod koniec pierwszej kwarty drużynie z Ostrowi udało się uzyskać przewagę 26:17. Podczas kolejnej odsłony meczu Sokołowi udało się powiększyć prowadzenie i przed przerwą wygrywał 38:25.

Sytuacja uległa zmianie w trzeciej kwarcie, kiedy Pro-Basket Kutno zaczął nadrabiać stracone punkty. Na niecałe pięć minut przed końcem spotkania drużynie z Kutna udało się przejąć prowadzenie i w szybkim tempie powiększyć swoją przewagę. W tym samym czasie zawodnicy Sokoła zaczęli mieć problemy ze skutecznością swoich rzutów. Ostatecznie mecz wygrał KKS Pro-Basket Kutno wynikiem 62:51.

Kolejny mecz Sokół rozegra już 18 grudnia na wyjeździe. Tym razem zmierzy się z zespołem KS Rosa Sport Radom.

KKS Pro-Basket Kutno - Sokół Ostrów Mazowiecka 62:51
(17:26, 8:12, 16:7, 21:6)

Sokół: Barszcz 13 pkt, Słoniewski 13 pkt, Koźluk 12 pkt, Szczerbatiuk 7 pkt, Grabowski 3 pkt, Siwek 2 pkt, Grudziński 1 pkt, Wilczyński, Moch.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

W sobotni wieczór Sokół rozegrał mecz na wyjeździe.

Sokół przegrał w Warszawie (tabela)

22 listopada 2016, Anna Augustyniak

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zmierzyli się z drużyną KS Shmoolky Warszawa.

Sokół pokonał białostockie Żubry (zdjęcia, wideo)

14 listopada 2016, Anna Augustyniak

Niedzielny mecz podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela mogą zaliczyć do udanych.