Sokół przegrał z Rosą Sport Radom

Dodano: 28 grudnia 2016 12:04, Autor: Anna Augustyniak

Ostatni mecz w tym roku Sokół rozegrał na wyjeździe.
Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zmierzyli się w meczu rewanżowym z drużyną Rosa Sport Radom. Z zespołem z Radomia Sokół zmierzył się już na początku tego sezonu. Wówczas ostrowska drużyna wygrała 65:62. Tym razem Sokołowi nie udało się jednak powtórzyć tej wygranej i przegrał 62:73.

Pierwsza połowa spotkania upłynęła na zaciętej walce o prowadzenie. Pod koniec pierwszej kwarty drużynie z Ostrowi udało się uzyskać przewagę 18:15. Podczas kolejnej odsłony meczu Rosie udało się odrobić stracone 3 punkty i przed przerwą zremisowała z Sokołem 34:34. Na początku trzeciej kwarty drużyna z Radomia przejęła prowadzenie i nie oddała go już do końca spotkania. Ostatecznie mecz wygrała Rosa Sport Radom wynikiem 73:62.

Mecz odbył się 18 grudnia. Kolejny mecz Sokół rozegra przed ostrowską publicznością już 4 stycznia. Tym razem zmierzy się z zespołem KU AZS UJK Kielce.

Rosa Sport Radom - Sokół Ostrów Mazowiecka 73:62
(15:18, 19:16, 17:7, 22:21)

Sokół: Szczerbatiuk 12 pkt, Skarpetowski 12 pkt, Grudziński 12 pkt, Niedbalski 10 pkt, Słoniewski 6 pkt, Koźluk 6 pkt, Barszcz 4 pkt, Grabowski, Moch, Wilczyński.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

W sobotni wieczór Sokół rozegrał mecz na wyjeździe.

Sokół przegrał w Warszawie (tabela)

22 listopada 2016, Anna Augustyniak

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zmierzyli się z drużyną KS Shmoolky Warszawa.

Sokół pokonał białostockie Żubry (zdjęcia, wideo)

14 listopada 2016, Anna Augustyniak

Niedzielny mecz podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela mogą zaliczyć do udanych.