Sokół nie dał rady wiceliderowi (zdjęcia, wideo)

Dodano: 27 lutego 2017 12:51, Autor: Anna Augustyniak

Sokół ma za sobą spotkanie z AZS UMCS Lublin.
25. mecz Sokoła w tym sezonie odbył się 19 lutego na hali MOSiR przy ulicy Trębickiego w Ostrowi. Od początku było wiadomo, że będzie to trudny mecz dla podopiecznych trenera Grzegorza Helcbergiela. Ich rywalem był wicelider grupy AZS UMCS Lublin, który po wygranym piątkowym spotkaniu awansował na pozycję lidera. Spotkanie zespół z Lublina wygrał wynikiem 51:84.

Na początku pierwszej kwarty obie drużyny grały na dość wyrównanym poziomie, jednak już w piątej minucie spotkania goście zdobyli przewagę punktową, której nie oddali już do końca meczu. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się wynikiem 16:22. W następnych odsłonach meczu AZS UMCS Lublin powiększał swoją przewagę - na koniec drugiej kwarty prowadził 29:44, a na koniec trzeciej 38:65. Na koniec 33. minuty zespół z Lublina miał największą przewagę punktową - 38:72. Ostatecznie Sokół przegrał wynikiem 51:84.

Przed ostrowską drużyną już tylko jeden mecz do końca rundy zasadniczej. Kolejne spotkanie Sokół rozegra 5 marca na wyjeździe z KU AZS UJK Kielce. Obecnie Sokół zajmuje 10. pozycję w tabeli grupy B II ligi koszykówki i już wiadomo, że nie weźmie udziału w fazie play-off.

Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS UMCS Lublin 51:84
(16:22, 13:22, 9:21, 13:19)

Sokół: Skarpetowski 15 pkt, Słoniewski 9 pkt, Grudziński 8 pkt, Szczerbatiuk 8 pkt, Barszcz 6 pkt, Ryfa 4 pkt, Niedbalski 1 pkt, Grabowski, Krawczyk, Siwek, Wasil, Wilczyński.

Źródło: live.fibaeurope.com

Źródło: PZKosz

Sokół pokonany przez KS Shmoolky (zdjęcia, wideo)