Brązowe medale dla BKKK na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego (zdjęcia)

Dodano: 27 marca 2017 16:55, Autor: BKKK, red. MK

Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało dwoje zawodników: Zofia Sobotka i Rafał Szulęcki.
W dniu 19 marca 2017 r. w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin. W turnieju udział wzięło 350 zawodników z 42 klubów. Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało dwoje zawodników: Zofia Sobotka i Rafał Szulęcki.

Zosia startowała wśród młodziczek w kategorii plus 55 kg. Pewnie zwyciężyła w eliminacjach. W strefie medalowej nie udało się pokonać rówieśniczki i Zosia musiała zadowolić się w tym dniu trzecią lokatą. Brązowy medal jest dla zawodniczki BKKK pierwszym trofeum sportowym na zawodach rangi mistrzowskiej.

Rafał natomiast nie miał możliwości pokazania całego zakresu swoich technik. Po nieprzepisowym kopnięciu w kolano ze strony zawodnika z Łomży, Rafał nie był w stanie kontynuować walki. Dyskwalifikacja rywala i niezdolność do dalszej walki naszego reprezentanta dała brązowy medal.

Dwa medale na tak licznie obsadzonych Mistrzostwach Makroregionu są dużym sukcesem. Rywalizacja z mocnymi klubami nie jest łatwa.

źródło zdj. BKKK

Złoto dla BKKK (zdjęcia)

10 marca 2017, BKKK, red. MK

Podczas Turnieju o Puchar Burmistrza Zambrowa Kacper Miler z BKKK zdobył złoty medal.

Wicemistrzostwo Mazowsza dla BKKK! (zdjęcia)

9 lutego 2017, BKKK, red. MK

Rafał Szulecki i Zofia Sobotka reprezentanci BKKK wywalczyli srebrne medale i tytuły wicemistrza Mazowsza na Mistrzostwach Mazowsza Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

BKKK na Mazowieckiej Lidze Karate (zdjęcia)

19 stycznia 2017, UM Ostrów Maz., red. MK

Scarlett Równa, zwyciężając w trzech walkach, wygrała swoją kategorię i mogła cieszyć się z najwyższego miejsca na podium.