Wyniki rozegranych meczów:
I RUNDA
Korzeb Joanna - Pakieło Wiesław - 6/2, 6/2
Sokołowski Piotr - Knap Bogdan - 7/6, 7/6
Stańczuk Jakub - Millak Arkadiusz - 6/3, 6/2
Dziurda Waldemar - Podedworny Piotr - 6/3, 6/3
Kosakowski Krystian - Bartelik Rafał - 6/2, 6/3
Dziurda Maja - Benedykciuk Norbert - 6/4, 6/3
Puchalski Jan - Dziurda Jakub - 6/3, 6/2
Kosik Zbigniew - Borowy Piotr - 6/2, 6/3
Wieczorek Maciej - Rukat Damian - 6/2, 6/3
Rutkowski Andrzej - Tułowiecki Andrzej - 5/7, 6/2, 10/4
II RUNDA
Puchalski Sylwester - Korzeb Joanna - 6/2, 6/3
Szabłowski Tomasz - Sokołowski Piotr - 6/3, 6/3
Stańczuk Jakub - Dziurda Waldemar - 6/3, 6/3
Styła Adam - Kosakowski Krystian - 6/3, 6/2
Rępa Waldemar - Dziurda Maja - 6/2, 7/5
Kosik Zbigniew - Puchalski Jan - 6/4, 6/2
Borowy Artur - Wieczorek Maciej - 6/2, 6/4
Kołakowski Daniel - Rutkowski Andrzej - 6/2, 6/3
CWIEĆFINAŁY:
Puchalski Sylwester - Szabłowski Tomasz - 2/6, 6/4, 10/8
Styła Adam - Stańczuk Jakub - 6/2, 6/4
Kosik Zbigniew - Rępa Waldemar - 6/4, 5/7, 10/7
Borowy Artur - Kołakowski Daniel - 6/4, 6/4
PÓŁFINAŁY:
Styła Adam - Puchalski Sylwester - 6/2, 6/3
Kosik Zbigniew - Borowy Artur - 6/4, 6/4
FINAŁ:
Styła Adam - Kosik Zbigniew - 6/2, 6/2
Końcowa klasyfikacja turnieju o puchar firmy EMMA:
1. Styła Adam
2. Kosik Zbigniew
3-4
Puchalski Sylwester
Borowy Artur
5-8
Szabłowski Tomasz
Stańczuk Jakub
Rępa Waldemar
Kołakowski Daniel
7-16
Korzeb Joanna
Sokołowski Piotr
Dziurda Waldemar
Kosakowski Krystian
Dziurda Maja
Puchalski Jan
Wieczorek Maciej
Rutkowski Andrzej
17-26
Pakieło Wiesław
Knap Bogdan
Millak Arkadiusz
Podedworny Piotr
Bartelik Rafał
Benedykciuk Norbert
Dziurda Jakub
Borowy Piotr
Rukat Damian
Tułowiecki Andrzej
Zdj. MOSiR
Komentarze
Dodano: 5 sierpnia 2017 05:30, besxyfki (besxyfki)
jaka jest tu zasada wygrania 3 seta?
wynik 10/4?
Dodano: 6 sierpnia 2017 15:13, ASP (areks)
3 set to tie-brek do 10 pkt
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.