Trzy punkty!

Dodano: 7 września 2017 22:02, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni w końcu z kompletem punktów.
Piłkarze trenera Pawła Kowalczyka w zeszły weekend podejmowali na własnym obiekcie drużynę GKS Strzegowo.

W pierwszych 45 minutach zgromadzeni kibice na stadionie miejskim przy ul. Warchalskiego 3 mogli zobaczyć jedną bramkę. Gola otwierającego wynik spotkania w 16 minucie zdobył Patryk Gromek.

Po zmianie stron "Kaesiacy" dorzucili jeszcze trzy bramki. Wszystkie trzy trafienia wpadły do siatki rywali w końcowych minutach spotkania. Najpierw wynik spotkania na 2-0 podwyższa Robert Wilczewski, a później dwukrotnie golkipera GKS-u pokonuje Daniel Lipski.

Goście ze Strzegowa w tym spotkaniu nie potrafili ani razu poważnie zagrozić bramce strzeżone przez Poluliakhova. Dzięki tej wygranej po raz pierwszy w obecnym sezonie ligi okręgowej drużyna z Ostrowi Mazowieckiej zgromadziła na swoim koncie komplet punktów. Oby w każdym następnym meczu żółto-zieloni dopisywali do swojego konta kolejne punkty.

Dzięki tej wygranej po V kolejkach ligi okręgowej okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego zajmujemy 11 pozycje w lidze.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - GKS Strzegowo 4-0 (1-0)
Gromek 16' R. Wilczewski 79' Lipski 85', 87'
Ostrovia: Poluliakhov - Nowacki, Lipski, D. Wilczewski (75' Zapatka), Augustyniak (62'. Krakowiak), Małkiński (86' Romanik), Żyznowski (86' Szymański), Gromek (20' Rogalski), R. Wilczewski, Sz. Wątróbski, Grądzki (86' Szydlik)

Żółto-zieloni zremisowali z Koroną Szydłowo.