Wyjazdowe zwycięstwo Sokoła

Dodano: 24 października 2017 08:25, Autor: MOSiR, redakcja

Ostrowscy koszykarze w stolicy przełamali złą passę.

22 października koszykarze Sokoła rozgrywali wyjazdowe spotkanie z drużyną Legia II Warszawa. Od początku uwidoczniła się przewaga ostrowskiej drużyny, która po I kwarcie wynosiła już 15 punktów. Do przerwy Sokoły wygrywały 48:32.

Rozluźnienie w trzeciej kwarcie sprawiło, że gospodarze odrobili 4 punkty, ale to było wszystko, na co pozwolili nasi zawodnicy. W ostatniej odsłonie zawodnicy Sokoła dołożyli 17 punktów przewagi i ostatecznie pokonali Legię 94:65.

LEGIA II Warszawa - SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 65:94
(12:27) (20:21) (19:15) (14:31)

Punkty:
SOKÓŁ: Barszcz 20, Grudziński 18, Słoniewski 15, Przygucki 14, Skarpetowski 11, Jaworski 5, Moch 3, Ryfa 3, Zadroga 2.
LEGIA: Niemyjski 14, Kędel 11, Kucharski 20, Bogusławski 6, Drewniak 5, Szpyrka 4, Matusiak 3, Wysocki 2, Skowroński 0, Aderek 0, Łukasik 0, Sadowski 0.

Kolejny mecz Sokoły zagrają w Ostrowi 28 października o godz. 18.00. Ich rywalem będzie STAL Stalowa Wola.

Źródło tabeli: PZKosz

Sokół z kolejną przegraną na koncie (zdjęcia, wideo)

20 października 2017, Redakcja

Mecz z Dzikami Warszawa nie zakończył się dobrze dla ostrowskiej drużyny koszykówki.

Żubry pokonały Sokoła (zdjęcia, wideo)

3 października 2017, Anna Augustyniak

Pierwszy mecz przed własną publicznością dla ostrowskiej drużyny koszykówki zakończył się porażką.