Deszczowa porażka

Dodano: 29 października 2017 20:36, Autor: Tomasz Krupa

Piłkarze Ostrovi doznali kolejnej wyjazdowej porażki.
Sobotnie spotkanie ligowe w Nowym Mieście, piłkarze żółto-zielonych nie będą wspominać zbyt dobrze. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 2-0.

Gospodarze obie bramki zdobyli w drugiej połowie spotkania. Najpierw w 72 minucie do siatki ostrowskiego golkipera trafił Kraszewski. Nie minęło sześć minut od straconej bramki, a gospodarze cieszyli się z drugiego gola.

Tym razem na listę strzelców wpisał się Ernest, który wykorzystał rzut karny. Ostrovia do ostatnich minut spotkania próbowała zmienić losy meczu, ale ta sztuka im się nie udała.

Dla podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka była to siódma porażka w sezonie. Po 13 kolejkach ligi okręgowej okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego nasz zespół zajmuję odległą jedenastą lokatę z dorobkiem 14 punktów.

Miejmy nadzieje, że w dwóch ostatnich kolejkach rundy jesiennej nasi piłkarze zdobędą jakiekolwiek punkty, a w przerwie między rundami zarząd klubu wzmocni naszą drużynę zawodnikami bardziej doświadczonymi by móc na wiosnę rywalizować o lepszą lokatę.

Sona Nowe Miasto - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 (0-0)