Zwycięstwo!

Dodano: 11 listopada 2017 07:59, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni z kompletem punktów.
Drużyna trenera Pawła Kowalczyka w zeszły weekend zainkasowała komplet punktów w spotkaniu przeciwko Tęczy Ojrzeń.

W XIV kolejce ligi okręgowej ostrowska drużyna zmierzyła się na własnym obiekcie z drużyną Tęczy Ojrzeń. Mecz rozpoczął się od bramki gości, którzy objęli prowadzenie w 9minucie spotkania za sprawą Olszewskiego. Jednak radość przyjezdnych nie była zbyt długa. Trzy minuty później do remisu doprowadza Robert Wilczewski.

Gdy wydawało się, że do przerwy wynik meczu nie ulegnie zmianie przypomniał o sobie nasz kapitan Dawid Wilczewski, który 45 minucie meczu wyprowadza nas na prowadzenie. Bramka do satni na pewno podcięła trochę skrzydła piłkarzom Tęczy.

Po zmianie stron do głosu po raz trzeci w tym meczu doszli "Kaesiacy". W 57 minucie wynik spotkania podwyższył na 3-1 Damian Kopacz i wydawało się, że dwubramkowa przewaga powinna nam wystarczyć, by komplet punktów został w Ostrowi Mazowieckiej. Goście próbowali zagrozić ostrowskiej bramce, ale nasza defensywa wraz z bramkarzem umiejętnie im w tym przeszkadzała.

Piłkarze Tęczy drugą swoją bramkę dopiero strzelili w doliczonym czasie gry, na nasze szczęście na więcej bramek nie mieli już czasu.

I takim o to sposobem trzy punkty zostają w Ostrowi. W Dzień Niepodległości nasi piłkarze rozegrają ostatni mecz rundy jesiennej na wyjeździe przeciwko Makowiance Maków Mazowiecki.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Tęcza Ojrzeń 3-2 (2-1)
R. Wilczewski 12', D. Wilczewski 45', D. Kopacz 57' - Olszewski 9', Kozłowski 90'+3
Ostrovia: Poluliakhov - Małkiński (75' Kołota), Korzeb, Sz. Wątróbski, Lipski (90' Zapatka), Augustyniak (55' K. Wątróbski), R. Wilczewski, Grądzki (83' Szydlik), D. Wilczewski (87' Romanik), Wasil (55'. Rogalski), Kopacz (65' Krakowiak)

Dzisiaj na ostrowskim stadionie zobaczymy męską i kobiecą drużynę Ostrovii.