Ciach wypunktował Widzew

Dodano: 4 maja 2018 08:01, Autor: Tomasz Krupa

Świetna forma eks-Kaesiaka.
W Święto Pracy odbyła się XXVI kolejka III ligi łódzko-mazowieckiej. Na przeciw siebie w Warszawie stanęły drużyny Ursusa i Widzewa Łódź.

Było to arcyważne spotkanie ligowe dla tych dwóch zespołów. Piłkarze z Łodzi, którzy myślą o jak najszybszym powrocie do Ekstraklasy musieli te spotkanie wygrać (przyp. red. w tabeli ligowej drużynę Widzewa Łódź ściga Lechia Tomaszów Mazowiecki).

Mecz rozpoczął się idealnie dla gospodarzy, którzy już w 21 minucie za sprawą Arkadiusza Ciacha objęli prowadzenie. Od tego momentu goście rozpoczęli zmasowane ataki na bramkę strzeżoną przez Michała Olczaka, ale w pierwszych 45 minutach nie udało się im zdobyć bramki wyrównującej wynik spotkania.

Dopiero w drugiej partii gry goście doprowadzili do remisu za sprawą Michała Millera, ale kropkę nad i w tym spotkaniu postawił nasz wychowanek.

Arek Ciach w 90 minucie spotkania strzela bramkę na 2-1 i tym samym przypieczętowuje zwycięstwo swojej drużyny.