Poszukiwania zaginionej kobiety zakończone sukcesem

Dodano: 5 maja 2018 09:54, Autor: OSP Zaręby Kościelne, red. MK

Po kilku godzinach poszukiwań wyziębiona kobieta została odnaleziona i niezwłocznie otrzymała pomoc.
W czwartek 3.05.2018 o godzinie 23:01 OSP Zaręby Kościelne wezwano do działania. Do służb wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu starszej osoby z miejscowości Kańkowo-Piecki, która wyszła w godzinach wieczornych w nieznanym kierunku i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Po krótkiej naradzie zadysponowane na akcję jednostki zabrały się za poszukiwania.
REKLAMA


Policja przeczesywała drogi, a straż zabrała się za pobliski las. Pierwszy wyznaczony rejon poszukiwań okazał się nietrafiony, zadysponowano więc do pomocy jeszcze jeden zastęp straży. Po przegrupowaniu służby zwiększyły zakres poszukiwań i ruszyły tyralierą. Szczęśliwie druhom z jednostki OSP Zaręby Kościelne, którzy akurat znajdowali się na jej samym końcu, rzucił się w oczy dziwny kształt znajdujący się na skraju polany przy samej linii lasu.

Okazała się nim zagubiona kobieta, która leżała wyziębiona, w skromnym odzieniu, przytomna, ale wyczerpana i niezdolna do samodzielnego poruszania się. Staruszce zapewniliśmy komfort termiczny okrywając ją nomex'em oraz wezwaliśmy resztę ekipy poszukiwawczej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również karetkę.

Następnie poszkodowaną zajęli się strażacy z PSP i na desce ratowniczej przetransportowali do ambulansu. Determinacja służb, kilka godzin wspólnych poszukiwań i szczęście, to wszystko sprawiło, że udało się odnaleźć zaginioną jeszcze żywą. W akcji brały udział: OSP Zaręby Kościelne, JRG PSP Ostrów Mazowiecka, OSP Małkinia Górna, policja oraz pogotowie.

Źródło zdj. KWP Radom

Zobacz również

Wypadek w Gąsiorowie (zdjęcia)

4 maja 2018, OSP Zaręby Kościelne, red. MK

W zdarzeniu poszkodowany został kierowca busa.

Zakończenie roku szkolnego maturzystów w ZS CKR w Starym Lubiejewie (zdjęcia)

2 maja 2018, ZS CKR Stare Lubiejewo, red, MK

Uczniowie z klas czwartych Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018.

Nowa organizacja ruchu na moście kołowym w Wyszkowie

2 maja 2018, UM Wyszków, red. MK

Zmiany będą obowiązywać od 14 maja.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kebab na ulicy Warszawskiej

ul. Gęsia 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Każdego dnia NOWA PROMOCJA!

NEW YORK CITY PIZZA

ul. Zambrowska 106
07-300 Ostrów Mazowiecka

New York Bistro zmieniło się w New York City Pizza!

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]