Powiatowa debata ewaluacyjna (zdjęcia)

Dodano: 11 czerwca 2018 13:34, Autor: KPP Ostrów Maz., red. MK

Debata społeczna jest doskonałą okazją do rozmowy z mieszkańcami o występujących zagrożeniach i problemach.
7 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa odbyła się powiatowa debata ewaluacyjna ostrowskiej policji i samorządu z mieszkańcami. Podczas spotkania omówiono stan bezpieczeństwa, Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikację Moja Komenda oraz rolę dzielnicowego w kształtowaniu bezpieczeństwa w lokalnym środowisku.
REKLAMA


Debata odbyła się pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ". W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele lokalnych samorządów, służb mundurowych, instytucji współpracujących z ostrowską policją, mieszkańcy oraz lokalne media.

Spotkanie rozpoczęła Urszula Wołosiewicz Wicestarosta Powiatu Ostrowskiego. Następnie głos zabrał I Zastępca KPP w Ostrowi Mazowieckiej mł. insp. Mariusz Okulus, który przedstawił stan bezpieczeństwa w powiecie ostrowskim. Kolejną część prezentacji omówił st.sierż. Łukasz Kuliś, który przedstawił działania profilaktyczne prowadzone przez ostrowską policję wspólnie z lokalnym samorządem. Podczas debaty omówiono aplikację Moja Komenda przybliżająca mieszkańcom rolę dzielnicowego oraz sposób funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Ostatnią częścią debaty było zgłaszanie problemów występujących na terenie powiatu ostrowskiego, które w większości dotyczyły bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkie zgłoszenia zostały zapisane i przekazane do realizacji do poszczególnych komórek.

Podczas debaty przedstawiciele samorządu lokalnego przekazali słowa podziękowania dla ostrowskich funkcjonariuszy za współpracę, udział w powiatowym turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz działalność profilaktyczną.

st.sierż. Marzena Laczkowska


Zobacz również

Dni Ostrowi 2018: Jorrgus na ostrowskiej scenie (zdjęcia)

11 czerwca 2018, Redakcja

Jedną z gwiazd Dni Ostrowi 2018 był Jorrgus.

Wystawa "Legendy PRL-u" po raz ósmy (zdjęcia, wideo)

10 czerwca 2018, MK

Rubinek kolejny raz zaprosił miłośników motocykli na wystawę.

Dni Ostrowi 2018: Video zagrało dla ostrowian (zdjęcia, wideo)

10 czerwca 2018, Redakcja

Drugiego dnia tegorocznych Dni Ostrowi na scenie nad Stawem Miejskim wystąpiła wybrana w głosowaniu przez mieszkańców gwiazda imprezy - zespół Video.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

APG Adam Kruk

ul. Mazowiecka 32A
07-310 Komorowo

Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

AGROPOL HURTOWNIA OGRODNICZA

ul. Brokowska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Odbuduj swój ogród razem z nami !

Agencja Interaktywna NEO180

ul. Broniewskiego 2/3
07-300 Ostrów Mazowiecka

Strony www, logo, marketing internetowy - wszystko w jednym miejscu!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]