Oświadczenie majątkowe wójta Waldemara Brzostka

Dodano: 11 lipca 2018 07:29, Autor: MK

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pojawiło się oświadczenie majątkowe wójta gminy Ostrów Mazowiecka Waldemara Brzostka za rok 2017.
Jak wynika z oświadczenia majątkowego, wójt Waldemar Brzostek w 2017 roku zarobił prawie 50 złotych mniej ze stosunku pracy niż w roku 2016 - 156 327,28 złotych. Dodatkowe źródła dochodu w minionym roku to ponad 48 tysięcy złotych. Wlicza się w nie m.in. renta dziecka, dopłaty bezpośrednie oraz wynajem mieszkania. Środki pieniężne zgromadzone przez wójta to 178 250 złotych. Wójt posiada jedno auto - VW Passata z 2013 roku.

Wójt Waldemar Brzostek nie posiada zobowiązań pieniężnych oraz kredytów.
REKLAMA


Oświadczenie majątkowe składane przez przedstawicieli władz jednostek samorządu terytorialnego powinno zawierać takie informację jak prawa majątkowe wynikające ze wspólności łącznej podlegającej odrębnym przepisom, zgromadzone środki pieniężne i papiery wartościowe, posiadane nieruchomości, udziały i akcje w spółkach handlowych, nabycie mienia od Skarbu Państwa lub innej państwowej osoby prawnej, jednostek samorządu terytorialnego, ich związków lub od komunalnej osoby prawnej mienia podlegającego zbyciu w drodze przetargu.

Przedstawiciele władz mają też obowiązek umieszczenia w oświadczeniu informacji na temat prowadzonej działalności gospodarczej za wyjątkiem działalności wytwórczej w rolnictwie w zakresie produkcji roślinnej w formie i zakresie gospodarstwa rodzinnego, pełnienie funkcji członka zarządu, rady nadzorczej lub komisji rewizyjnej w spółkach handlowych, dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej lub zajęć, składniki mienia ruchomego o wartości powyżej 10 000 złotych, zobowiązania pieniężne o wartości powyżej 10 000 złotych, adres zamieszkania oraz miejsce położenia nieruchomości.

Oświadczenie majątkowe wójta gminy Ostrów Mazowiecka znajdziesz poniżej.
Pobierz plik: oswiadczenie_majatkowe_waldemar_brzostek.pdf


Źródło zdj. UG Ostrów Maz.

Zobacz również

31-latek bez uprawnień, za to z 2,4 promila

10 lipca 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Powodem zatrzymania kierowcy było przekroczenie dozwolonej prędkości na obszarze zabudowanym.

Sprawdź, ile zarobił w 2017 roku starosta Zbigniew Kamiński

10 lipca 2018, MK

Jak wynika z oświadczenia majątkowego w 2017, starosta Zbigniew Kamiński zarobił nieco mniej niż rok wcześniej.

Burmistrz w 2017 roku zarobił mniej

10 lipca 2018, MK

Z oświadczenia majątkowego za 2017 rok wynika, że burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Jerzy Bauer zarobił ponad 19 tysięcy mniej niż w roku 2016.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Klinika Dentystyczna BODENT

ul. Sybiraków 5 lok. 6
18-400 Łomża

IMPLANTY ZĘBÓW !

Kebab "Alii" COUNTRY

ul. Armii Krajowej 2B
07-300 Ostrów Mazowiecka

POWYŻEJ 30 ZŁ DOWÓZ (OSTRÓW MAZ.) + NAPÓJ GRATIS!

Emira - Skład Budowlany

ul. Stanisława Duboisa 99 B
07-300 Ostrów Mazowiecka

Stolarka i materiały budowlane, materiały wykończeniowe, narzędzia!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]