Ligowy rywal za mocny (wideo)

Dodano: 22 lipca 2018 09:28, Autor: Tomasz Krupa

Ostrovia wysoko uległa KS CK Troszyn.
W drugim spotkaniu kontrolnym drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kowalczyka uległa ligowemu rywalowi drużynie KS CK Troszyn 4-1.

Już od samego początku spotkania drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę na boisku i to on dyrygowali tępo gry w tym meczu. W pierwszej połowie spotkania padły dwie bramki i obie były łupem piłkarzy z Troszyna.

Druga połowa to kolejne trzy gole, dwa dla gospodarzy i jedno trafienie honorowe Ostrovi Ostrów Mazowiecka. Gola w ostatnich minutach spotkania zdobył Ernest Augustyniak.

KS CK Troszyn - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-1 (2-0)