Wakacyjne spotkania z dziećmi (zdjęcia)

Dodano: 10 sierpnia 2018 06:50, Autor: KPP Ostrów Maz., red. MK

Ostrowscy policjanci spotykają się z najmłodszymi i młodzieżą, aby porozmawiać o bezpiecznych wakacjach.
Przedwczoraj w Miejskiej Bibliotece odbyło się spotkanie m.in. z przedszkolakami. Dzieci odwiedziła funkcjonariuszka wraz z Ostrowskim Liskiem. Najmłodsi mieli okazję na wspólne zdjęciem z Liskiem, który jest ich ulubieńcem.
REKLAMA


Podczas spotkania omawiano z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas letnich kąpieli oraz w ruchu drogowym pieszych i rowerzystów, w tym dlaczego należy nosić elementy odblaskowe. Przypomniano dzieciom numery alarmowe oraz, w jakich sytuacjach należy z nich korzystać. Apelowano także o ostrożność w kontaktach z obcymi osobami oraz bezpańskimi zwierzętami.

Ostrowski Lisek rozdawał dzieciom balony z logo KPP w Ostrowi Mazowieckiej oraz opaski odblaskowe ufundowane przez UM w Ostrowi Mazowieckiej. Na zakończenie przeprowadzono konkurs wiedzy o bezpieczeństwie/ w którym nagrodami były m.in smycze i plany lekcji. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem.

Drugie spotkanie z dziećmi odbyło się 8 sierpnia w Miejskim Domu Kultury. Policji towarzyszyły przedstawicielki PSS-E. Funkcjonariuszka omówiła zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu nad wodą. Przypomniano dzieciom informacje dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych i rowerzystów. Ponadto przypomniano numery alarmowe oraz o ostrożności w kontaktach z obcymi osobami i bezpańskimi zwierzętami. Na zakończenie dzieci otrzymały zawieszki odblaskowe ufundowane przez UM w Ostrowi Mazowieckiej.

sierż.szt. Marzena Laczkowska


Zobacz również

Środki dla bezrobotnych i poszukujących pracy

9 sierpnia 2018, PUP Ostrów Maz., red. MK

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej posiada środki finansowe na aktywizację zawodową osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Ewa Jagielska wygrała Bieg Powstania Warszawskiego (zdjęcia)

8 sierpnia 2018, MK

Ulicami Warszawy pobiegło 12 tysięcy osób.

10 kolizji i trzech nietrzeźwych w weekend

7 sierpnia 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Od piątku do niedzieli na terenie powiatu ostrowskiego doszło do 10 kolizji, policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

LOK OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO KIEROWCÓW

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kursy - szkolenia okresowe kierowców, prawo jazdy, wózki widłowe!

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mp Wood Marcin Pietrzyk

ul. Stacyjna 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Skład drewna.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]