Lista kandydatów do Rady Gminy Małkinia Górna

Dodano: 23 września 2018 09:46, Autor: MK

O mandaty radnych w Małkini Górnej ubiegać się będzie 48 kandydatów z siedmiu komitetów.
Kandydaci startują z kilku komitetów: KW PiS, KW PSL, KWW Bożeny Kordek, KWW Przejrzysta i Rozwojowa Gmina, KWW Leszka Dębka, KWW Tadeusza Papuga, KWW Marcina Szymańskiego.

OKRĘG NR 1
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BISZEWSKI Zdzisław
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PRZYWOŹNY Włodzimierz
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
BUGNACKA Barbara Bogumiła
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
WRÓBEL Mirosław Wiktor

OKRĘG NR 2
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OŁDAKOWSKA Aldona
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
ZAWISTOWSKI Marcin

OKRĘG NR 3
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WOJTKOWSKA Kinga Lucyna
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MURAWSKI Arkadiusz Stanisław
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
MALISZEWSKI Jerzy Antoni
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
PRZESMYCKI Adam Michał

OKRĘG NR 4
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZCZUROWSKA Katarzyna Barbara
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
NAKIELSKI Leszek
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
BOGDAN Jacek

OKRĘG NR 5
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DŁUGOŁĘCKI Wojciech
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
KRZEPICKI Piotr
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
FIDORCZUK Urszula

OKRĘG NR 6
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MULARCZYK Marek Tomasz
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
Magdalena Szulencka
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
DZIĘGIELEWSKI Michał Adrian
Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA DĘBKA
DĘBEK Leszek Józef

OKRĘG NR 7
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NIETUBYĆ Zbigniew
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
MASŁOWSKI Cezary
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
CHABERSKI Jan Zygmunt

OKRĘG NR 8
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
JAKUBIK Jerzy
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
KOROŚ Dorota
REKLAMA


OKRĘG NR 9
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SOBOTKA Lidia Małgorzata
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
RYTEL-ANDRIANIK Mariusz

OKRĘG NR 10
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻOCHOWSKA Oksana
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
ZŁOTKOWSKI Paweł
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
MALISZEWSKI Jerzy

OKRĘG NR 11
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
JAGIEŁŁO Józef
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
BOJKIEWICZ Jarosław
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
DŁUGOBORSKA Grażyna Danuta

OKRĘG NR 12
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
FYDRYCH Maciej
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
MAJEWSKI Roman Wiesław
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
KOŁOTA Krzysztof
Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SZYMAŃSKIEGO
SZYMAŃSKI Marcin

OKRĘG NR 13
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
OLSZEWSKI Daniel
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WOJCIECHOWSKI Karol
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
BRZÓZKA Arkadiusz
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
GRACZYK Arkadiusz
Lista nr 22 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TADEUSZA PAPUGA"
PAPUGA Tadeusz

OKRĘG NR 14
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NOWACKI Roman Bartłomiej
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NIEDŹWIEDŹ Mirosław
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA
LIŃSKI Daniel
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
GRYGLASZEWSKI Piotr

OKRĘG NR 15
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KAZANOWSKI Zygmunt
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KORDEK
SIWEK Leszek

Źródło zdj. UG Małkinia Górna

Zobacz również

Znamy listy kandydatów do rady powiatu ostrowskiego

21 września 2018, MK

111 kandydatów ubiega się o mandat radnego w powiecie ostrowskim.

Narodowe Czytanie w Małkini Górnej (zdjęcia)

18 września 2018, UG Małkinia Górna, red. MK

Czytanie Przedwiośnia rozpoczęła wójt Bożena Kordek.

Kolejny odcinek S8 otwarty (zdjęcia)

17 września 2018, MK

Kierowcy mogą już korzystać z 16-kilometrowgo odcinka S8 od węzła Poręba do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Restauracja Tandem

ul. Kościuszki 38 F (dojazd od ul. Widnichowskiej)
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Biuro Tłumaczeń KOWER

ul. Szkolna 12A
07-300 Ostrów Mazowiecka

TŁUMACZENIA POŚWIADCZONE, ZWYKŁE - Z KAŻDEGO JĘZYKA EUROPEJSKIEGO !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]