Ważne trafienie Ciacha

Dodano: 7 października 2018 08:27, Autor: Tomasz Krupa

Ciach zaliczył ważne trafienie w III lidze.
Wychowanek ostrowskiego KS-u Arkadiusz Ciach we wczorajszym meczu III ligi grupa I zaliczył bardzo ważne trafienie dla swojego zespołu.

Drużyna Ciacha rywalizowała na wyjeździe z Huraganem Morąg o ligowe punkty w ramach XI kolejki III ligi.

Te spotkanie nie ułożyło się po myśli stołecznych "Traktorków", którzy po 22 minutach gry przegrywali 1-0 i nic nie zanosiło się, aby zespół ze stolicy mógł odwrócić losy spotkania, ponieważ gospodarze grali bardzo uważnie w obronie.

Dopiero pod koniec meczu, tj. w 81 minucie eks-Kaesiak doprowadził do wyrównania stanu meczu, a jak się później okazało uratował jeden bardzo cenny punkt w tym meczu.

Drużyna Ciacha po XI kolejkach III ligi grupa I zajmuję 16 miejsce w lidze.