Sokół przegrywa na wyjeździe

Dodano: 15 października 2018 15:10, Autor: MK

Podczas sobotniego meczu ostrowska drużyna uległa KKS Tur Basket Bielsk Podlaski.
13 października OKK Sokół spotkał się w Bielsku Podlaskim z KKS Tur Basket Bielsk Podlaski.

Niestety ostrowska drużyna od samego początku nie miała dobrej passy i przegrała trzy pierwsze kwarty pojedynku (I kwarta 23:20, II - 26:16, III - 23:14). Mimo, że ostatnia kwarta rozegrana została na korzyść Sokoła (19:28), to straty były zbyt duże i nasza ekipa musiała uznać wyższość przeciwnika. Ostateczny wynik meczu to 91:78 dla Tura.

Już w najbliższą sobotę Sokoły zmierzą się z drużyną Akademia Koszykówki Legia Warszawa. Mecz odbędzie się w MOSiR przy ul. Trębickiego. Start o godzinie 18:00.

4 medale dla OKKK na Międzynarodowym Turnieju w Sieradzu (zdjęcia)

15 października 2018, OKKK, red. MK

Ostrowski klub reprezentowało dziewięciu zawodników. Czworo z nich stanęło na podium.