Obwody głosowania w powiecie ostrowskim

Dodano: 19 października 2018 14:42, Autor: MK

Sprawdź, gdzie znajduje się twój lokal wyborczy w Ostrowi Mazowieckiej i gminach z terenu powiatu ostrowskiego.
W dniu 21 października 2018 r. głosowanie w Obwodowych Komisjach odbywać się będzie w godz. 7.00. - 21.00.

Obwodowe Komisje Wyborcze w Ostrowi Mazowieckiej


1. Liga Obrony Kraju 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Różańska 5:
ANTONIEGO SŁONIMSKIEGO, ANTONIEGO WRÓBLEWSKIEGO, BŁAŻEJA STOLARSKIEGO, DOBRA, GĘSIA, HENRYKA GOSIEWSKIEGO, IGLASTA, JAGODOWA, KONSTANTEGO I GAŁCZYŃSKIEGO, KRUCZA, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO parzyste: 10 - 16, 17 - 19, KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, LEŚNA 19 - 78, MACIEJA RATAJA, MAKSYMILIANA MALINOWSKIEGO, PASTERSKA, PRZESKOK, PUŁKOWNIKA WITOLDA SZTARKA, SERWISOWA, TADEUSZA GAJCEGO, TOMASZA NOCZNICKIEGO, WARSZAWSKA, WINCENTEGO WITOSA, ZBIGNIEWA HERBERTA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, BĄKÓWKA, BŁĘKITNA, BOROWIKOWA, CYTRYNOWA, DZIKA, GRZYBOWA, JANA MATEJKI, KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, KUBUSIA PUCHATKA, ŁAMANA, MARCINA MIESZKA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII I JÓZEFA ŚWIDERSKICH, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, OSKARA KOLBERGA, OWOCOWA, PARCELACYJNA, PODLEŚNA, RADOSNA, RUMIANKOWA, RYCERSKA, ROT. WITOLDA PILECKIEGO, RÓŻANA, RÓŻAŃSKA, SPACEROWA, STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA, TAMKOWA, UROCZA, WIDNA, WIŚNIOWA, WOJSKA POLSKIEGO, WYZWOLENIA, ZIELNA.

2. Szkoła Podstawowa nr 1 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Partyzantów 39:
63 - GO ROKU parzyste: 14 - 24, 25 - 63, BOLESŁAWA LEŚMIANA, BROKOWSKA, GAJOWA, GEN. MARIANA LANGIEWICZA, GUSTAWA MORCINKA, JANA LECHONIA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, JULIANA PRZYBOSIA, JULIANA TUWIMA, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA PRZERWY TETMAJERA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO 1 - 9, nieparzyste: 11 - 15, KS. STANISŁAWA BRZÓSKI, LEOPOLDA STAFFA, LEŚNA 1 - 18, NA POLANCE, POPRZECZNA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SOSNOWA, STANISŁAWA WITKIEWICZA, TADEUSZA BOROWSKIEGO, ZACISZNA, ZIELONA, ADAMA MICKIEWICZA, BOLESŁAWA PRUSA 1 - 24, 26 - 46 parzyste, JAGIELLOŃSKA, KRÓLOWEJ BONY, OGRODOWA, STEFANA OKRZEI.

3. Szkoła Podstawowa nr 1 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Partyzantów 39:
63 - GO ROKU 1 - 13B, nieparzyste: 15 - 23, AKACJOWA, ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWLA II, BILLEWICZÓWNY, BRZOZOWA, BUKOWA, DĘBOWA, ECHA LEŚNE, GŁOWACKIEGO, GRÓDŹKI, HAJDUCZKA, JANA SKRZETUSKIEGO, JESIONOWA, KAMIENNA, KACZA, KALINOWA, KETLINGA, KIEMLICZÓW, KSIĘŻYCOWA, LAWENDOWA, ŁĄKOWA, MAGNOLII, MALINOWA, MAZOWIECKA, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, MORELOWA, OLSZYNOWA, PARKOWA, PAWŁA SAPIEHY, PIASKOWA, PODSTOCZYSKO, PROSTA, ROCHA KOWALSKIEGO, SREBRNA, ŚWIERKOWA, WITAMINOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO od 47 do końca numery nieparzyste, od 88 do końca numery parzyste, WRZOSOWA.
Siedziba przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

4. Miejskie Przedszkole nr 2 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Zwycięstwa:
18 PAL, ADAMA ASNYKA, BOLESŁAWA PRUSA 25 - 47 nieparzyste, od 48 do końca, CICHA, HARCERSKA, HENRYKA SUCHARSKIEGO, JASNA, KLONOWA, MARII RODZIEWICZÓWNY, MIKOŁAJA REJA, MIODOWA, MIŁA, OKRĘŻNA, POGODNA, PUSTA, PRZYJAŹNI, ROBOTNICZA, SIELSKA, SŁONECZNA, ZŁOTA, ZWYCIĘSTWA, ŻURAWIA, BŁOTNA, CMENTARNA, DZIAŁKOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 1 - 46, 48 - 74 parzyste, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JULIANA FAŁATA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, MAKSYMILIANA GIERYMSKIEGO, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA NOAKOWSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA.
Siedziba przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

5. Centrum Integracji Społecznej 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Chopina 2b:
3 MAJA 41 - 63 nieparzyste, od 64 do końca, KRÓTKA, LUDWIKA MIECZKOWSKIEGO, PARTYZANTÓW, STANISŁAWA DUBOISA 1 - 15, 17 - 21 nieparzyste, STEFANA BATOREGO, DOLNA, FRYDERYKA CHOPINA, HENRYKA TRĘBICKIEGO, IGNACEGO MYSTKOWSKIEGO, JANA DŁUGOSZA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA ONUFREGO ZAGŁOBY, JAŚMINOWA, KAROLA FRYCZEGO, KSIĄŻĘCA, KWIATOWA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, PIOTRA SKARGI, Pl. LUDWIKA WARYŃSKIEGO, PŁK. KAROLA PIŁATA, STANISŁAWA STASZICA, TARGOWA, WIEJSKA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 1 - 46, 48 - 86 parzyste, WYSOKA.

6. Zespół Szkół nr 2 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Tadeusza Kościuszki 8:
3 MAJA 2 - 40, 48 - 62 parzyste, JANA KILIŃSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KSIĘDZA JANA SOBOTKI, PLAC WOLNOŚCI , TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1 - 32A, 39
REKLAMA


7. Szkoła Podstawowa nr 2 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Grota Roweckiego 6:
ARMII KRAJOWEJ od 1 do końca numery nieparzyste, CHABROWA, GOŁĘBIA, JANA NAJMOŁY, LUBIEJEWSKA 18 - 26 parzyste, 27 - 94, MŁYŃSKA, ORZECHOWA, PASAŻERSKA, PETRONELI PAWŁOWSKIEJ, PÓŁNOCNA, PTASIA, SADOWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 51 do końca, TOROWA, WIADUKTOWA, WIATRACZNA, WILEŃSKA, WIOSENNA, WODNA, WSCHODNIA, ZACHODNIA, ZŁOTYCH KŁOSÓW, ŚCIENNA.
Siedziba przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

8. Szkoła Podstawowa nr 2 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Grota Roweckiego 6:
JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, LUBIEJEWSKA 1 - 2, 3 - 6, 7 - 17, 19 - 25 nieparzyste, 11 LISTOPADA, GEN. STEFANA GROTA ROWECKIEGO, INWALIDÓW, LUBIEJEWSKA 2A - 2D parzyste, 6A, Pl. KSIĘŻNEJ ANNY MAZOWIECKIEJ, POCZTOWA.
Siedziba przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

9. Szkoła Podstawowa nr 4 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Szkoły Podchorążych Piechoty 1:
ALIBABY, ALLADYNA, ARTYLERYJSKA, BAGIŃSKA, BAJECZNA, BAJKOWA, BAŻANTOWA, DIAMENTOWA, JANA BRZECHWY, FERDYNANDA RUSZCZYCA, FIOŁKOWA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 47 - 75 nieparzyste, od 76 do końca, IRYSOWA, JÓZEFA BEMA, KAMERALNA, KADETÓW, KAWALERYJSKA, LEGIONOWA, LOTNICZA, SAPERSKA, SEZAMKOWA, UŁANÓW, WALECZNA, WRONIA, ŻOŁNIERSKA, BIAŁA, BOROWA, FABRYCZNA, GEN. MARIANA KUKIELA, KOLEJOWA, LUBIEJEWSKA od 95 do końca, ŁĄCZNA, MJR ANTONIEGO MISZEWSKIEGO, OFICERSKA, PŁK ALEKSANDRA HERTELA, PŁK JANA RZEPECKIEGO, PŁK. MARIANA RAGANOWICZA, SPOKOJNA, STACYJNA, STRZELECKA, SZKOŁY PODCHORĄŻYCH PIECHOTY, WĄSKA, WESOŁA, ŻALE, ŻWIROWA.

10. Szkoła Podstawowa nr 3 07-300 Ostrów Mazowiecka Widnichowska 4:
ARMII KRAJOWEJ od 2 do końca numery parzyste, LIPOWA, WIDNICHOWSKA od 22B do końca, NOWA, STEFANA SUDOŁA, WIDNICHOWSKA 3A, 5A - 21.
Siedziba przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

11. Szkoła Podstawowa nr 3 07-300 Ostrów Mazowiecka Widnichowska:
1000 - LECIA, ANDRZEJA KMICICA, BOHATERÓW PECYNKI, BOJ. O WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ, DR. EUGENIUSZA RYTLA, EMILII PLATER, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, HENRYKA SIENKIEWICZA, JANA ZAKRZEWSKIEGO, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KOLARSKA, KWIATÓW POLSKICH, MARII KONOPNICKIEJ, PIĘKNA, ROMANA RUBINKOWSKIEGO, SPORTOWA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SZKOLNA, TECHNIKÓW, TĘCZOWA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WÓJTOWSKA, ALFREDA WIECZORKA, ANTONIEGO BAŁDYGI, BIELSKA, BURSZTYNOWA, CEDROWA, CISOWA, CYPRYSOWA, JANA HARUSEWICZA, JANA RADWAŃSKIEGO, JODŁOWA, KASZTANOWA, KONWALIOWA, KSAWEREGO TACZANOWSKIEGO, LAZUROWA, LEONA SUROWSKIEGO, MAŁKIŃSKA, MODRA, MODRZEWIOWA, POZIOMKOWA, STANISŁAWA DUBOISA 16 - 22 parzyste, od 23 do końca, SZPITALNA, ŚNIEŻNA, TADEUSZA KOLASIŃSKIEGO, WSPÓLNA, ZAWISZY, ZDROJOWA.
Siedziba przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

12. Liceum Ogólnokształcące 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Kościuszki 36:
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 40 - 50 parzyste, KAZIMIERZA WARCHALSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 36 - 38D parzyste, WIDNICHOWSKA 1 - 3, 5.

13. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej ul. Duboisa 68:
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej.

Obwody głosowania w poszczególnych gminach znajdziesz pod poniższymi linkami:

Gmina Ostrów Mazowiecka: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141607

Gmina Andrzejewo: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141602

Gmina Boguty-Pianki: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141603

Miasto Brok: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141604

Gmina Małkinia Górna: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141605

Gmina Nur: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141606

Gmina Stary Lubotyń: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141608

Gmina Szulborze Wielkie: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141609

Gmina Wąsewo: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141610

Gmina Zaręby Kościelne: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/141611

Zobacz również

Potrącenie rowerzysty na Warchalskiego (zdjęcia)

19 października 2018, MK

W wyniku uderzenia 15-letni rowerzysta został wyrzucony na trawnik.

56-latek pogryziony przez psa przy ulicy Dubois

19 października 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Psa na smyczy, ale bez kagańca prowadziła 16-letnia dziewczyna.

39-latka wylądowała Oplem w rowie. Była pijana

19 października 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Ostrowscy policjanci zatrzymali 2 nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się na kierowanie autem po wypiciu alkoholu.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Biuro Tłumaczeń KOWER

ul. Szkolna 12A
07-300 Ostrów Mazowiecka

TŁUMACZENIA POŚWIADCZONE, ZWYKŁE - Z KAŻDEGO JĘZYKA EUROPEJSKIEGO !

ŻALMAL

ul. Duboisa 82
07-300 Ostrów Mazowiecka

Żaluzje, rolety, moskitiery, markizy, karnisze, plisy!

Mr. Kobus

ul. Mieczkowskiego 11
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zawsze będziemy się starać być Twoim "lepszym American Burger Barem" !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]