Udany start młodzików z OKKK (zdjęcia)

Dodano: 6 listopada 2018 08:37, Autor: OKKK, red. MK

Mistrzostwa Młodzików OZKWM stały na bardzo wysokim poziomie i trzeba było wywalczyć każdy medal.
Bardzo udany start zaliczyli nasi młodzicy na Mazovia Cup w Radzyminie. Zawody odbyły się 28 października w hali ROKiS. Wystartowało 120 młodzików z klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego. Uczestnicy rywalizowali w kategoriach rocznikach 2005, 2006 oraz 2007. Turniej miał za zadanie wyłonić kadrę wojewódzką młodzików.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali: Wiktoria Pędzich, Wiktoria Pisarek, Weronika Kempista, Kacper Dzierżanowski, Kacper Frączyk oraz Filip Pasek. Tym razem lepiej spisali się młodzicy. Kacper Dzierżanowski wygrał wszystkie swoje walki przed czasem i został mistrzem Mazowsza w kategorii -45 kg. Weronika Kempista została wicemistrzynią Mazowsza w kategorii -50 kg,  Filip Pasek oraz Kacper Frączyk wywalczyli  brązowe medale w kategorii +65 kg.

Organizatorem zawodów był Radzymiński Klub Karate Shinkyokushin prowadzony przez sensei Tomasza Lenkiewicza. Opiekunem zawodników oraz sędzią podczas zawodów był sensei Radosław Grabowski.

Remont na trasie Ostrów - Łomża wymusza kilometrowe korki (zdjęcia)