Program wizyt duszpasterskich 2018/2019

Dodano: 23 grudnia 2018 11:49, Autor: MK

Nadszedł czas odwiedzin księży w naszych domach. Sprawdź, kiedy w twojej okolicy odbędzie się kolęda.
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Czwartek 27 grudnia
- godz. 9.00 - Prosienica (2 ks.)
- godz. 9.00 - Nowe Lubiejewo (1 ks.)

Piątek 28 grudnia
- godz. 15.00 - ul. Tysiąclecia i Konopnickiej (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska (domy prywatne od ul. Sikorskiego i od mleczarni), ul. Najmoły, Pawłowskiej (2 ks.)

Sobota 29 grudnia
- godz. 9.00- Podborze (3 ks.);
- godz. 9:00 - Budy Grudzie (1 ks.)

Niedziela 30 grudnia
- godz. 15.00 - ul. Malczewskiego i Chełmońskiego (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Moniuszki i Fałata (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Wschodnia i Wiaduktowa ( 1 ks.)

Środa 2 stycznia
- godz. 15.00 - bloki w Starym Lubiejewie (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Wyspiańskiego, Działkowa, Cmentarna i Orzeszkowej (domy prywatne) (2 ks.)

Czwartek 3 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Pocztowa z blokiem (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Północna i Zachodnia (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Sienkiewicza, Wójtowska, Reymonta (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Zakrzewskiego, Bohaterów Pecynki i Bowidu (1 ks.)

Piątek 4 stycznia
- godz.15.00 - ul. Grota Roweckiego i blok nr 7 (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. - Sportowa (domy prywatne) i bloki 23 i 25 (3 ks.).

Sobota 5 stycznia
- godz. 9.00 - Stare Lubiejewo (4 ks.)

Niedziela 6 stycznia
- godz. 16.00 - ul. Kościuszki nr 38C (1 ks.)
- godz. 16.00 - ul. Kościuszki bloki nr 42C (2 ks.),

Poniedziałek 7 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Prusa nr 3 (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Piękna, Zapolskiej, Emilii Plater, Kmicica, Kraszewskiego i Żeromskiego (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Dubois blok nr 6 i ul. Kościuszki (domy prywatne) (1 ks.)

Wtorek 8 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Wyczółkowskiego, Sielska (należąca do naszej parafii) i Zwycięstwa (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kossaka, Gerymskiego i Noakowskiego (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Mieczkowskiego, Waryńskiego, Piłata (należąca do naszej parafii) (1 ks.)

Środa 9 stycznia
- godz.15.00 - ul. Wiosenna , Sadowa, Wiatraczna i Młyńska (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Korczaka, Sezamkowa i Sikorskiego (jeden ks. od miasta, drugi od torów) i (2 ks.)

Czwartek 10 stycznia
- godz.15.00 - ul. Gołębia, Ptasia, Chabrowa, Złotych Kłosów (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja blok nr 48 (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja blok nr 48A (1 ks.)

Piątek 11 stycznia
- godz. 15.00- ul. Lubiejewska bloki nr 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21Ei 21F (4 ks.)

Sobota 12 styczeń
- godz. 9:00 - Guty Bujno (1 ks.)
- godz. 9.00 - Pałapus (2 ks.)
- godz. 9.00 - ul. Lubiejewska blok nr 2 (1 ks.)

Niedziela 13 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Kilińskiego bloki nr 1 i 3 (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja bloki 52A (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja blok nr 64 i 52 (1 ks.)

Poniedziałek 14 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska bloki nr 2A, 2B, 2C i 2D (4 ks.)

Wtorek 15 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Orzeszkowej bloki nr 7, 7A, 7B i 7C (3 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki nr 19, 21, (1 ks.)

Środa 16 stycznia
- godz.15.00 - ul. Armii Krajowej (domy prywatne)i część Krzywej od Armii Krajowej (2 ks.)
- godz.15.00 - ul. Wileńska (2 ks.)

Czwartek 17 stycznia
- godz.15.00 Widnichowska bloki nr 15, 19, 21, 20 i 24 (4 ks.)

Piątek 18 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska bloki nr 5A, 7 i 9 (3 ks.)

Sobota 19 stycznia
- godz. 9.00 - ul. Kościuszki blok nr 46 (1 ks.)
- godz. 9.00 - Stacja, ul. Stacyjna (należąca do naszej parafii), ul. Lubiejewska (przy Stacji),ul. Borowa, Wesoła, Wodna, Pasażerska, Torowa, Żale, Fabryczna (3 ks.)

Niedziela 20 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Warchalskiego bloki nr 2, 2A i 4 (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Warchalskiego blok nr 2B (1 ks.)

Poniedziałek 21 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska bloki nr 8 (3 ks.) - spotkanie nauczycieli

Wtorek 22 stycznia
- godz. 15.00 - Duboisa 1 (nad Urzędem Skarbowym) (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Batorego z blokami nr 11, 15 i 17 (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska bloki nr 3 (1 ks.)

Środa 23 stycznia
- godz.15.00 - ul . Piłsudskiego (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Partyzantów bloki nr 3, 5, 7 i 9 (2 ks.)

Czwartek 24 stycznia
- godz.15.00 - ul. 11 Listopada z blokami (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Lipowa bloki nr 16 i 18 (2 ks.)

Piątek 25 stycznia
- godz.15.00 - ul. Lipowa bloki nr 2, 6, 8, 10, 12 i 14 (3 ks.)
- godz. 15.00 ul. Widnichowska 20A (1 ks.)

Sobota 26 styczeń
- godz. 9.00 - ul. Rubinkowskiego, Duboisa (strona północna), ul. Rytla, Kwiatów Polskich, (2 ks.)
- godz. 9.00 - Lipowa (domy prywatne), Nowa, Sudoła i Widnichowska (domy prywatne) (1 ks.)
- godz. 9.00 - ul. Kolarska bloki 21,21A, 21B, 25 i ul. Kolarska (domy prywatne), (1 ks.)

Niedziela 27 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Ks. Sobotki blok nr 4 oraz 3 Maja bloki nr 5,7 i 9 (2 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki blok nr 20 (1 ks.)

Poniedziałek 28 stycznia - Ferie
- godz.15.00 - ul. Księżnej Anny Mazowieckiej bloki nr 2 i 4 (2 ks.)

Wtorek 29 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki blok nr 38D (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. 3 Maja (domy prywatne), a około godz. 16,30, ul. 3 Maja blok nr 40, (1 ks.)

Środa 30 styczeń
- godz.15.00 - ul. Kilińskiego blok nr 2 (2 ks.)

Czwartek 31 styczeń
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska bloki nr 6, 6A (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki nr 38, 38A (1 ks.)

Piątek 1 lutego
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska blok nr 1 (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Lubiejewska blok nr 10 (nowy blok) (1 ks.)

Sobota 2 lutego
- godz. 9.00 - ul. Kościuszki blok nr 38B (2 ks.)

Niedziela 3 lutego
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki bloki nr 42, 42A, 42B i 42 E (3 ks.)

Poniedziałek 4 lutego
- godz. - 15.00 ul. Widnichowska 23 (1 ks.)
- godz. 15.00 - ul. Armii Krajowej blok nr 4 (1 ks.)

Wtorek 5 lutego
- godz. 15.00 - ul. Szkolna z blokiem nr 13 (2 ks.)

Środa 6 lutego
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska bloki nr 11,13 i 17 (2 ks.)

Czwartek 7 lutego
- godz. 15.00 - ul. Armii Krajowej bloki nr 6 i 6A (2ks.)

Piątek 8 lutego
- godz. 15.00 - Widnichowska 1A (2 ks.)

Sobota 9 lutego
- godz. 9.00 - ul. Kościuszki bloki nr 42D i 44 (2 ks.)

Niedziela 10 lutego
- godz. 15.00 - ul. Kościuszki bloki nr 48 i 50 (3 ks.)

Poniedziałek 11 lutego
- godz. 15.00 - ul. Widnichowska bloki nr 3A i 5 (3 ks.)
REKLAMA


Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza

Piątek 28 grudnia
- godz. 9.00 - Stara Grabownica i Dudy - 4 księży (przebieg kolędy, jak w latach ubiegłych)

Sobota 29 grudnia
- godz. 9.00 - Kacpury i Sagaje - 1ksiądz
- godz. 9.00 - Rogóźnia - 3 księży (2 księży od Ostrowi, 3 od Popielarni)

Środa 2 stycznia
- godz. 15.30 - ul. Staffa, Makuszyńskiego, Iwaszkiewicza i Borowskiego - 2 księży (zmiana w kolędowaniu - księża wchodzą od ul. Brokowskiej i kolędują: jeden lewą stroną, a drugi prawą)
- godz. 15.30 - ul. Brokowska - 2 księży

Czwartek 3 stycznia
- godz.15.30 - ul. Iłłakowiczówny, Tuwima, Przybosia i Witkiewicza - 2 księży (jeden od Tuwima i Przybosia; drugi od Iłłakowiczówny i Witkiewicza)
- godz. 15.30 - ul. Leśmiana, Lechonia, Tetmajera i Morcinka - 1 ksiądz
- godz. 15.30 - ul. Rataja - 1 ksiądz

Piątek 4 stycznia
- od godz. 9.00 - Sielc - 2 księży
- od godz. 15.30 - ul. 3 Maja; bloki nr: 70, 72 i74 - 2 księży

Sobota 5 stycznia
- godz. 9.00 - Kuskowizna - 2 księży
- godz. 9.00 - Nowa Grabownica - 2 księży

Poniedziałek 7 stycznia
- godz. 15.30 - Traugutta, Sosnowa, Kosynierów - 2 księży
- godz. 15.30 - ul. Gałczyńskiego, Herberta, Gajcego, Przeskok, Słonimskiego, Jagodowa - 2 księży

Wtorek 8 stycznia
- godz. 15.30 - ul. Sielska - numery nieparzyste, Jasna, Złota - 2 księży
- godz. 15.30 - ul. Zwycięstwa, 18 Pułku Artylerii Lekkiej, Pogodna - 1 ks.
- godz. 15.30 - ul. 3 Maja blok nr 100 - 1 ks.

Środa 9 stycznia
- godz. 15.30 - 63 Roku, Langiewicza, Ks. Brzózki - 3 księży
- godz. 15.30 - ul. 3 Maja - domy prywatne i komunalne - 1 ks.

Czwartek 10 stycznia
- godz. 15.30 - ul. Okrzei blok nr 3 i 3 A - 1 ksiądz
- godz. 15.30 - ul. Okrzei blok nr 3B i 3 C - 1 ksiądz
- godz. 15.30 - ul. Okrzei blok nr 5 A - 1 ksiądz
- godz. 15.30 - ul. Okrzei blok nr 5B - 1 ksiądz

Piątek 11 stycznia
- godz. 15.30 - ul. Okrzei blok nr 2 - 1 ksiądz
- godz. 15.30 - blok nr 5 przy ul. Prusa - 1 ksiądz
- godz. 15.30 - blok nr 5 przy ul. Okrzei - 2 księży

Sobota 12 stycznia
- godz. 9.00 - ul. Różańska sobota pierwsza część - od wiaduktu do Prefabetu, Wiśniowa, Owocowa, Grzybowa, Widna, Radosna, Łamana, Błękitna, Różana, Borowikowa - 4 księży
- godz. 15.30 - ul. Różańska - druga część- od miasta do wiaduktu, ul. Spacerowa, Parcelacyjna, Matejki - 2 księży
- godz. 15.30 - ul. M. Dąbrowskiej, Kolberga, Wyzwolenia - 2 księży (Zmiana kolędy: 1 ks. zacznie od ul. Dąbrowskiej 2 ks. od Wyzwolenia do zejścia)

Niedziela 13 stycznia
- godz. 14.00 - ul. Nocznickiego - 1 ksiądz
- godz. 14.00 - ul. Mikołajczyka, Sztarka, Wróblewskiego, Stolarskiego - 1 ksiądz

Poniedziałek 14 stycznia
- od godz. 15.30 - ul. Prusa - 4 księży

Wtorek 15 stycznia
- od godz. 15.30 - ul. Mieczkowskiego i ul. 3 Maja nr. 41,45,47,49 - 1 ksiądz
- od godz. 15.30 - Ul. Partyzantów - 2 księży
- od godz. 15.30 - ul. Okrzei blok nr 1 - 1 ksiądz

Środa 16 stycznia
- od godz. 15.30 - ul. Broniewskiego, Krótka - 2 księży
- od godz. 15.30 - ul. Fryczego, Łąkowa - 1 ksiądz
- od godz. 15.30 - ul. Trębickiego blok nr 4 - 1 ksiądz

Czwartek 17 stycznia
- od godz. 15.30 - ul. Warszawska, Gęsia, Krucza, Bąkówka - 3 księży
- od godz. 15.30 - ul. Poprzeczna, Zielona, Baczyńskiego - 1 ksiądz

Piątek 18 stycznia
- od godz. 15.30 - Staszica, Parkowa, Kacza, Olszynowa - 2 księży
- od godz. 15.30 - Plac Waryńskiego bloki nr 20, 20 A, 20 B - 2 księży

Sobota 19 stycznia
- godz. 9.00 - ul. Okrzei - domy prywatne i ul. Jagiellońska - 1 ksiądz
- godz. 9.00 - ul. Królowej Bony - 1 ksiądz
- godz. 9.00 - ul. Ogrodowa i Mickiewicza - 1 ksiądz

Niedziela 20 stycznia
- godz. 14.00 - ul. Wojska Polskiego, Pileckiego - 1 ksiądz
- godz. 14.00 - ul. Mieszka, M.C. Skłodowskiej, Świderskiego - 1 ksiądz

Poniedziałek 21 stycznia
- od godz. 15.30 - ul. Rodziewiczówny, M. Reja, A Asnyka, Miła - 2 księży
- od godz. 15.30 - ul. Pasterska, Gosiewskiego, Dobra - 2 księży

Wtorek 22 stycznia
- od godz. 15.30 - Robotnicza, Miodowa - 1 ksiądz
- od godz. 15.30 - ul. Klonowa, Żurawia - 1 ksiądz
- od godz. 15.30 - ul. Tamkowa - 2 księży

Środa 23 stycznia
- od godz. 15.30 - Leśna, Nałkowskiej, Polanka, Zaciszna, Gajowa, Iglasta - 3 księży
- od godz. 15.30 - Pl. Księżnej Anny Mazowieckiej blok nr 6 - 1 ksiądz

Czwartek 24 stycznia
- od godz. 15.30 - ul. Słoneczna, Okrężna, Przyjaźni - 2 księży
- od godz. 15.30 - ul. Harcerska, Cicha - 2 księży

Piątek 25 stycznia
- od godz. 15.30 - ul. Malinowskiego - 1 ksiądz
- od godz. 15.30 - ul. Witosa - 1 ksiądz

W Nowym Roku tj. od 2.01 do końca stycznia z racji kolędy nie będzie odprawiana wieczorna msza święta o godz. 18.00. W dni powszednie msza święta będzie odprawiana tylko o godz. 6.30, oprócz Pierwszego Piątku i Pierwszej Soboty.
Kolęda w mieście w dni powszednie będzie rozpoczynać się o godz. 15.30, w niedzielę o godz. 14.00, a na wioskach od godz. 9.00. Należy przyjeżdżać po księży z wiosek o godz. 8.30, a z miasta o 15.15.
Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna rano do 8.30 i od 14.30 do 15.15.


Parafia pw. Opatrzności Bożej


Piątek 28 grudnia
- godz. 18.00 -ul. Szpitalna
- godz. 18.00 - ul. Prosta

Sobota 29 grudnia
- godz. 9.00 - Biel, część I (od torów) - 2 ks.

Poniedziałek 31 grudnia
- godz. 9.00 - Biel, część II - 2 ks.

Środa 2 stycznia
- godz. 16.00 - ul. Kopernika i Dolna - 2 ks.

Czwartek 3 stycznia
- godz. 15.30 Ugniewo, ul. Skały
- godz. 15.30 Ugniewo, ul. Leśna i Wspólna

Piątek 4 stycznia
- godz. 15.00 - ul. Książęca - 2 ks.

Sobota 5 stycznia
- godz. 9.00 Ugniewo Pieńki - 2 ks.

Poniedziałek 7 stycznia
- godz. 15.30 Ugniewo (nowe) - ul. Ugniewska, Różana, Konwaliowa, Kasztanowa, Niezapominajki i Chabrowa - 2 ks.

Wtorek 8 stycznia
- godz. 15.30 Ugniewo - ul. Szkolna, Bursztynowa i Słoneczna - 2 ks.

Środa 9 stycznia
- godz. 16.00 ul. Wiejska, Wysoka, Kochanowskiego, Kwiatowa i Jaśminowa - 2 ks.

Czwartek 10 stycznia
- godz. 16.00 - ul. Zagłoby
- godz. 16.00 ul. Chopina

Piątek 11 stycznia
- godz. 15.00 ul. Podstoczysko - 2 ks.

Sobota 12 stycznia
- godz. 9.00 Ugniewo, ul. Mazowiecka n. nieparzyste i ul. Krótka - 2 ks.

Poniedziałek 14 stycznia
- godz. 15.30 - ul. Dębowa i Akacjowa
- godz. 15.30 ul. Wrzosowa, Jesionowa, Kalinowa, Bukowa, Brzozowa i Świerkowa

Wtorek 15 stycznia
- godz. 15.30 - ul. Modra
- godz. 15.30 ul. Śnieżna, Lazurowa, Zdrojowa, Poziomkowa i Konwaliowa

Środa 16 stycznia
- godz. 16.00 ul. Bielska, Cyprysowa, Cisowa, Modrzewiowa i Jodłowa
- godz. 16.00 ul. Bursztynowa

Czwartek 17 stycznia
- godz. 15.30 ul. Malinowa, Magnolii i Lawendowa, wraz z ul. Małkińską - n. parzyste od ul. Malinowej do apteki
- godz. 15.30 ul. Gródźki, Echa Leśne i Morelowa

Piątek 18 stycznia
- godz. 15.30 ul. Kolasińskiego, Harusewicza i Wieczorka
- godz. 15.30 ul. Mystkowskiego i Skargi

Sobota 19 stycznia
- godz. 9.00 Ugniewo, ul. Mazowiecka n. parzyste, 2 ks.

Poniedziałek 21 stycznia
- godz. 15.30 ul. Małkińska - n. parzyste od miasta i od apteki - 2 ks.

Wtorek 22 stycznia
- godz. 15.30 ul. Małkińska - n. nieparzyste - 2 ks.

Środa 23 stycznia
- godz. 16.00 ul. Piłata, Plac Waryńskiego i ul. Targowa
- godz. 16.00 ul. Mazowiecka - g. 16:00

Czwartek 24 stycznia
- godz. 15.30 ul. Sapiehy, Rocha Kowalskiego, Kiemliczów, Hajduczka, Skrzetuskiego i Ketlinga - 2 ks.

Piątek 25 stycznia
- godz. 15.30 ul. Taczanowskiego, Bałdygi i Radwańskiego
- godz. 15.30 ul. Piaskowa
- godz. 18.00 ul. Wspólna

Sobota 26 stycznia
- godz. 9.00 Ugniewo - ul. Podmiejska
- godz. 9.00 Ugniewo - ul. Cicha i Pod Lasem

Poniedziałek 28 stycznia
- godz. 15.30 ul. Billewiczówny i Wołodyjowskiego (domy prywatne) - 2 ks.

Wtorek 29 stycznia
- godz. 16.00 ul. Duboisa i Kasztanowa - 2 ks.
- godz. 18.00 ul. Zawiszy i Surowskiego

Środa 30 stycznia
- godz. 15.30 ul. Wołodyjowskiego - bloki - 2 ks.

Czwartek 31 stycznia
- godz. 15.30 ul. Taczanowskiego - domki przy szpitalu


źródło zdj.http://www.sxc.hu/photo/600455

Zobacz również

Spotkanie świąteczno-noworoczne Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

22 grudnia 2018, Miłosz Magrzyk

Starosta złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

W ostrowskim ratuszu podzielili się opłatkiem (zdjęcia)

21 grudnia 2018, Miłosz Magrzyk

Dzielenie się opłatkiem jest dla nas ważne z tego powodu, że symbolizuje chęć pojednania się z kimś.

Świąteczne dekoracje rozświetliły Ostrów (zdjęcia, wideo)

20 grudnia 2018, Miłosz Magrzyk

Piękny krajobraz tworzy się zwłaszcza po zapadnięciu zmroku, kiedy wszystkie światełka są zapalone, a zimowy puch leży na ulicach.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Kilińskiego 2/41
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

GETIN Bank

ul. Okrzei 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]