Dzieci rywalizowały na głosy (zdjęcia, wideo)

Dodano: 11 stycznia 2019 10:15, Autor: Miłosz Magrzyk

Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne.
10 stycznia 2019 roku, w Jatkach, odbył się VIII Ostrowski Konkurs Piosenki Dziecięcej "Dzieciak Śpiewa", podczas którego dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne. Udział w konkursie mogły wziąć wszystkie dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Cała impreza podzielona była na bloki. Wszystko w zależności od kategorii wiekowej, w której startowali uczestnicy. Tegoroczną tematyką konkursu był motyw bajek i baśni. Całą imprezę prowadziła Urszula Równa - pomysłodawczyni wydarzenia.

REKLAMAWykonawcy byli wyraźnie zdenerwowani, ale zachowali pełen profesjonalizm i dzielnie poradzili sobie z towarzyszącym im stresem. Soliści i drużyny - wszyscy wspierali siebie nawzajem. Jury oceniało występy małych wokalistów, którzy czasami nie tylko śpiewali, ale też wzbogacali swój występ tańcem.

Jury oceniało intonację głosu, interpretację prezentowanego utworu, muzykalność, dobór repertuaru do wieku wykonawców i ogólny wyraz artystyczny.

Szczególną uwagę zwracało również to, że dzieci, które stawały przed zgromadzoną publicznością, nie tylko zachwycały swoimi występami wokalnymi, ale też tym, jak były ubrane.

Niestety, nie wszyscy, mogli zaprezentować się przed publicznością. Niektórzy uczestnicy nie dotarli na konkurs z powodu choroby.

Laureaci VIII Ostrowskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Dzieciak Śpiewa" wystąpią 20 stycznia, podczas koncertu z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Koncert rozpocznie się o godz. 16.00, w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego 10.

Szczegółowe wyniki wczorajszej rywalizacji dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.
Zobacz również

Dzień Babci i Dziadka w ostrowskiej bibliotece

11 stycznia 2019, MBP, red. MK

MBP zaprasza babcie oraz dziadków do wspólnej zabawy z wnukami.

27. Finał WOŚP w Małkini

10 stycznia 2019, MK

Małkiński sztab WOŚP zaprasza na 27. Finał.

Komedia o trzech emerytkach w Kotłowni

10 stycznia 2019, Teatr Scena Kotłownia, red. MK

Teatr Scena Kotłownia zaprasza na spektakl "Furie".

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

LOK OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO KIEROWCÓW

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kursy - szkolenia okresowe kierowców, prawo jazdy, wózki widłowe!

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]