Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół średnich (zdjęcia)

Dodano: 9 kwietnia 2019 08:01, Autor: Starostwo Powiatowe/Marzena Siwek, red. MK

Przy Stawie Miejskim odbyły się Sztafetowe  Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
Zawody zostały przeprowadzone w ramach XX Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych 2018/2019. Udział wzięły reprezentacje pięciu szkół średnich z terenu powiatu ostrowskiego. Najlepszymi sztafecistkami okazały się dziewczęta z Zespołu Szkół Nr 1 w Ostrowi Maz., drugie miejsce zajęły uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Ostrowi Maz., zaś trzecie dziewczęta z Zespołu Szkół Nr 2. Na czwartym miejscu uplasowały się zawodniczki z Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie, piąte miejsce przypadło Zespołowi Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej.

W kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęli uczniowie Rubinka, drugie uczniowie z Zespołu Szkół Nr 2, trzecie miejsce  po zaciętej walce przypadło Kopernikowi. Czwarte miejsce zajęli biegacze z Zespołu Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej, zaś piąte uczniowie z Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Andrzej Rostkowski, Koordynator XX Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych 2018/2019. Trasę dla biegaczy przygotował Bernard Pietkiewicz - pracownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Na zakończenie zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy, zaś biegacze indywidualni zostali udekorowani medalami.

Skorzystaj ze stanowiska komputerowego w ostrowskim Urzędzie Skarbowym.

Pierwsza szkoła lotnicza w naszym regionie

8 kwietnia 2019, UG Ostrów Maz., red. MK

Technikum będzie kształcić w zawodach: technik awionik, technik mechanik lotniczy, technik lotniskowych służb operacyjnych oraz technik eksploatacji portów i terminali.

Pobiegnij w Ostrowskim Biegu Konstytucji

6 kwietnia 2019, MOSiR, red. MK

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wzięcia udziału w Ostrowskim Biegu Konstytucji.