Świąteczna wygrana (zdjęcia, wideo)

Dodano: 22 kwietnia 2019 21:52, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni wygrywają z outsiderem ligi.
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi ostrowscy piłkarze rozegrali XI kolejkę ligi okręgowej. Rywalem żółto-zielonych była drużyna outsidera ligi - GKS Strzegowo.

Na pierwszą bramkę zgromadzenia kibice na ostrowskim stadionie nie musieli czekać zbyt długo, już w szóstej minucie meczu wynik spotkania otworzył Patryk Gromek, niespełna 14 minut później na 2-0 podwyższa Zawistowski, a do przerwy wynik spotkania przypieczętowuje po raz drugi w tym spotkaniu Gromek.

I tak do przerwy pewnie prowadziliśmy 3-0. Po zmianie strona ostrowski team dorzucił jeszcze dwie bramki. Autorami bramek zostali Wątrobski i Pitor Zacheja.

Gości w tym meczu było jedynie stać na honorową bramkę, którą zdobyli w 73 minucie.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - GKS Strzegowo 5-1 (3-0)
P. Gromek 6', 40', M. Zawistowski 20', Sz. Wątrobski 53', P. Zacheja 71' - M. Tatkowski 73'

Zmarł Sławomir Różański - były trener KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka (zdjęcie)