Niespodziewana porażka

Dodano: 12 maja 2019 21:25, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni przegrywają w Płońsku.
W sobotnie popołudnie piłkarze trenera Pawła Kowalczyka rywalizowali na wyjeździe w Płońsku z miejscową Płońską Akademią Futbolu.

Ci co wybrali się na stadion miejski w Płońsku na pewno nie żałowali straconego czasu. W tym meczu oba zespoły spisały się na medal.

Najpierw w pierwszych 45 minutach górą byli piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej, którzy za sprawą Gromka i Roberta Wilczewskiego po pierwszej połowie prowadzili 2-0 i nic nie wskazywało na to, że mogą spotkanie z PAF-em przegrać.

Jednak w drugiej odsłonie spotkania gospodarze wybili się na wyżyny i skarcili nasz zespół czterokrotnie.

Piłkarze z Płońska w tej partii gry dominowali na boisku i nie pozwolili naszym piłkarzom na zbyt wiele.

Bramki dla drużyny gospodarzy strzelili: P. Wypyszyński, M. Rutkowski, M. Wiśniewski, K. Osiński

PAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-2 (0-2)