Wysoka wygrana

Dodano: 28 maja 2019 21:27, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zielony walec rozjechał rywali.
W niedzielne przedpołudnie ostrowscy piłkarze podejmowali na własnych obiektach drużynę Wkry Sochocin.

Faworytem tego meczu był zespół z Ostrowi Mazowieckiej, ale jak dobrze wiemy w roli faworyta zawsze ciężko się gra. Jednak tym razem nasi piłkarze nie zawiedli i wysoko pokonali gości z Sochocina.

W pierwszej połowie "Keasiacy", aż czterokrotnie wpisywali się na listę strzelców. W 12 minucie wynik spotkania otworzył Patryk Gromek, 20 minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2-0.

Na trzecią i czwartą bramkę zgromadzeni kibice na stadionie miejskim w Ostrowi Mazowieckiej nie musieli czekać zbyt długo. W 37 i 40 minucie dwie bramki strzela kapitan ostrowskiego zespołu Dawid Wilczewski.

Do przerwy KS Ostrovia prowadziła 4-0.

Po zmianie stron na boisku nie wiele się zmieniło. Drużyną dominującą byli nasi zawodnicy, którzy w tej partii gry dołożyli jeszcze cztery bramki.

Kilka minut po wznowieniu gry swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu strzela Patryk Gromek. Jeszcze kibice dobrze nie ochłonęli z radości po piątym trafieniu, a już wynik spotkania uległ zmianie. Na 6-0 podwyższa Kamil Rogalski, który kilka minut wcześniej wszedł na boisko.

W 70 minucie na 7-0 podwyższa po raz drugi w tym spotkaniu Kamil Rogalski. Goście po mimo wysokiego prowadzenia i dominacji żółto-zielonych zdobywają bramkę honorową w 78 minucie za sprawą Cezarego Wolskiego.

Ale ostatnie słowo należało do ostrowian, którzy na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego przypieczętowują zwycięstwo. Ósmego gola zdobył nie kto iny jak Piotr Zacheja.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wkra Sochocin 8-1 (4-0)