Ostrovia poniosła porażkę (zdjęcia, wideo)

Dodano: 27 sierpnia 2019 09:37, Autor: Miłosz Magrzyk

Kolejny mecz podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrają 31 sierpnia.
Piłkarze drużyny Tęcza Ojrzeń okazali się zbyt silnymi przeciwnikami dla Żółto-Zielonych. Już w pierwszej połowie meczu zawodnicy z Ojrzenia strzelili 2 bramki. Pierwszą w 19 minucie spotkania zdobył Łukasz Kozłowski, drugą w 37 minucie strzelił Bartosz Karczewski.

Ostrovia nie mogła znaleźć sposobu na to, aby zbliżyć się do bramki przeciwików i oddać celny strzał. Piłkarze nie zdobyli w meczu ani jednej bramki. Tęcza Ojrzeń wygrała z Ostrovią 2:0.

Kolejny mecz podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrają 31 sierpnia. W Mławie zmierzą się z Mławianką.

100-lecie OSP w Małkini Górnej (zdjęcia)