Liga Okręgowa - Cenny remis na początek.

Dodano: 17 kwietnia 2003 16:48, Autor: Waldemar Konarzewski

W niedzielę rozgrywki w lidze okręgowej rozpoczęli piłkarze MKS Małkinia. W swoim inauguracyjnym meczu Małkinianie dość niespodziewanie zremisowali z liderem rozgrywek Makowianką Maków mazowiecki 4:4.
Mecz niedzielny był niezwykle zacięty i emocjonujący. Jako pierwsi prowadzenie objęli w nim Małkinianie po golu Grzegorza Koźlaka w 4 minucie. Potem do głosu doszli goście, którzy w krótkim odstępie czasu zdobyli trzy bramki. Jednak po celnych trafieniach Jacka Socika i Daniela Górala w 60 minucie na boisku znów był remis. Makowianie jeszcze raz wyszli na prowadzenie, ale i tym razem nie potrafili utrzymać korzystnego dla siebie wyniku, gdyż w 90 minucie kapitalnym strzałem popisał się ponownie Grzegorz Koźlak, doprowadzając do wyrównania.