Kolejny triumf Sokoła

Dodano: 6 lutego 2012 14:00, Autor: Emilia Troszczyńska, Natalia Malinowska

76:71 OKK Sokół wygrał z KS Pułaski Warka.
4 lutego w ostrowskiej hali MOSiR (przy ul. Henryka Trębickiego) Ostrowski Klub Koszykówki Sokół zmierzył się z KS Pułaski Warka.

Bardzo emocjonujący i zacięty mecz zakończył się szczęśliwym zwycięstwem 76:71 dla gospodarzy.
Po wyrównanych trzech pierwszych kwartach, w czwartej udało się ostrowskiej drużynie zdobyć cenne prowadzenie, którego nie oddała do ostatniego gwizdka w meczu.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Mazurek, trafiając osiem ostatnich rzutów pod rząd w końcówce spotkania.

Trener OKK Sokół - Grzegorz Helcbergiel - poproszony o komentarz powiedział: "W pierwszej kwarcie rozeznaliśmy się, w drugiej dogoniliśmy przeciwników, a w III i IV mieliśmy bardzo dobre sytuacje, ale po prostu nie trafialiśmy."

Ostrowska drużyna grała w osłabionym składzie, w którym zabrakło dwóch kluczowych zawodników - Piotra Barszcza zawieszonego na 2 spotkania i kontuzjowanego Grzegorza Szydło.

Zaręba Mateusz - 1

Zwycięstwem 97:88 zakończył się wyjazdowy mecz Sokoła z MGUKS Kozienice.

Efektowna gra Sokoła i zwycięstwo nad KS MON-POL Płock

22 stycznia 2012, Adrian Paszczyk

W sobotnim meczu OKK Sokół przed własną publicznością pokonał KS MON-POL Płock 78:60.

Sokół gromi na wyjeździe

17 stycznia 2012, Adrian Paszczyk

W wyjazdowym spotkaniu III ligi koszykówki Ostrowski Klub Koszykówki Sokół odniósł pewne zwycięstwo nad KS Legion Legionowo.